Sprytne ważenie i etykietowanie dzięki SmartWag

 

W codziennej pracy w firmie przemysłowej niezwykle ważne jest to, by użytkować urządzenia wytrzymałe i bezpieczne; tak, by zapewnić długą, bezawaryjną pracę. Właśnie dlatego oferujemy wagi przemysłowe wiodących producentów – Fawag, Digi oraz Ohaus. Produkty, które trafiają do firm produkcyjnych lub do magazynów, muszą mieć gwarancję wysokiej jakości.

 

Jednym z produktów, które szczególnie polecamy, jest innowacyjny system zarządzania produkcją SmartWag, oparty na pomiarach wagi oraz drukowaniu etykiet. W prosty sposób można go zaadoptować do indywidualnych potrzeb dzięki modułowej budowie oraz zintegrowaniu z popularnymi programami magazynowymi.

 

SYSTEM WAŻĄCO-ETYKIETUJĄCY SMARTWAG – SPRYTNE WSPARCIE

 

waga przemysłowa

 

 

SMARTwag wspiera ważenie, znakowanie, etykietowanie i raportowanie.

System działa bardzo intuicyjnie, dzięki czemu jest łatwy w obsłudze nawet dla nowych pracowników.

Urządzenie zaprojektowano w taki sposób, by Twoja praca stała się łatwiejsza.​

 

 

 

ELEMENTY SYSTEMU SMARTWAG

 

system smartwag fawag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontroler SMART jest zbudowany na bazie wysokojakościowego procesora INTEL. Posiada 7-calowy, kolorowy wyświetlacz, który można obsługiwać dotykowo. Mały rozmiar urządzenia pozwala zmieścić je w na każdym stanowisku pracy. Złącza i gniazda umieszczono z tyłu obudowy. Obudowa kontrolera została wytworzona z wyjątkowo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w pracy w trudnych warunkach przemysłowych. Za pomocą dodatkowego przycisku na przedniej części obudowy prosto włącza się i wyłącza urządzenie.

FAWAG Studio to aplikacja na komputer pozwalająca programować bazy, projektować etykiety oraz raportować wyniki ważeń.

Waga (pomost wagowy z miernikiem ZOT) to dowolne urządzenie ważące z oferty FAWAG. Zakres ważenia: od 600 g do 150 ton.

 

smartwag fawag

 

Zintegrowanie kontrolera wagowego SMART z oprogramowaniem wspomagającym umożliwia sprytne ważenie. Kontroler współpracuje z dowolną wagą z oferty FAWAG i drukarką etykiet (Honeywell, Zebra, drukarki z oferty Posnet, Elzab, Novitus, Torell). SmartWag otwiera przed Tobą nieograniczone możliwości zastosowania w różnorodnych procesach produkcyjnych związanych z pomiarem masy.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

 

Poznaj bliżej nasze rozwiązania dla firm przemysłowych. Zakres naszych usług obejmuje:

- doradztwo w zakresie doboru rozwiązania – oferujemy Ci możliwość przeprowadzenia niezobowiązującej prezentacji poszczególnych rozwiązań w dogodnym terminie i lokalizacji,

- wdrożenie systemu,

- obsługę powdrożeniową.

 

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ!  

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas