Posnet Temo Oline

Ilość:

szt.
 
2 299.00 zł netto
2,827.77 zł brutto
 
 
Dostępność: Od 1 do 3 dni

Koszty dostawy (przelew): 0.00 zł

Koszty dostawy (pobranie): 0.00 zł

 
 

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas
 
 
 

Drukarka fiskalna Posnet Temo Online jest obecnie na rynku najmniejszym modelem dostępnym w wersji online. Jego kompaktowe rozmiary pozwalają na przechowywanie i przenoszenie jej zarówno w torebce, jak i kieszeni. Mobilny charakter urządzenia pozwala na używanie go poza sklepem lub punktem usługowym! Na pełnym naładowaniu baterii kasa jest w stanie pracować bez dodatkowego zasilania, drukując  do 80 000 wierszy na paragonie.

Jej dodatkowym atutem jest możliwość podłączenia do samochodowej ładowarki czy komputera, a to za pomocą złącza USB. W razie konieczności, urządzenie możesz również wyposażyć w interfejs WiFi, zapewniający bezprzewodowe łączenie się z siecią.

Przygotowana do współpracy z repozytorium

Port USB pozwala urządzeniu nie tylko łączyć się z komputerem, ale również z Centralnym Repozytorium Kas. Połączenie drukarka – CRK możesz wykonać również bezprzewodowo, przy wykorzystaniu modułu WiFi. Konfigurację połączenia z repozytorium wykonasz samodzielnie w kilku prostych krokach, opisanych w instrukcji Temo.

Gotowa do pracy w trudnych warunkach

Drukarka została zaprojektowana z myślą o pracy w trudnych warunkach, tak by móc z niej korzystać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnętrz. Odporna na zachlapania, kurz oraz wstrząsy, dodatkowo może być chroniona przez skórzany pokrowiec. Umożliwia on pracę na urządzeniu przy złych warunkach atmosferycznych, jak śnieg czy deszcz, bez konieczności wyjmowania drukarki z jego wnętrza.

Urządzenie wyposażono również w szybki system wymiany rolek papieru typu drop-in. Jest to wygodne rozwiązanie usprawniające cały proces i pozwalające na szybki powrót drukarki do pracy.

Pełna wielofunkcyjnych rozwiązań

Posnet Temo to nie jest zwyczajna drukarka fiskalna, ale urządzenie skrywające całą gamę możliwości usprawniających pracę, a nawet promujących Twoją firmę.

Świetnym przykładem są tutaj paragony, które możesz dodatkowo opatrzyć czarnobiałym logotypem firmy, hasłem reklamowym czy kodem kresowym. Ten ostatni ułatwi Ci wyszukanie danej transakcji w systemie i przykładowo dokonanie wymiany lub zwrotu.

Szeroki wybór różnego typu formatek, pozwoli Ci również na przygotowanie takich dodatkowych wydruków, jak kupony zniżkowe, wiadomości promocyjne lub inne komunikaty dla klientów. Paragony oraz faktury możesz uzupełnić także o dodatkowe informacje opisujące produkty, kody usług czy PKWiU, jak również zamieścić NIP nabywcy.

Gotowa do pracy w każdym miejscu

Z racji swoich gabarytów drukarka Temo nie tylko idealnie sprawdzi się w małej przestrzeni punktów sprzedaży czy usługowych, ale również w pracy w terenie.

To jeden z najchętniej wybieranych modeli do obsługi klientów na parkingach czy w wypożyczalniach sprzętu i pojazdów. Często pojawia się również w kancelariach prawnych lub gabinetach lekarskich, gdyż można ją przechowywać w szufladach i niewielkich szafkach.

Potrzebujesz urządzenia, które pozwoli ci na swobodę pracy oraz możliwość przemieszczania się z nim? Wybierz drukarkę fiskalną Posnet Temo Online i pozbądź się ograniczeń hamujących rozwój Twojego biznesu!

 

DANE TECHNICZNE

Wymiary w mm: szer. 86 x wys. 46 x dł. 128

Waga w g: 315 

Zasilacz: 230V / 12V

Akumulator wewnętrzny: Li-ion 7,4V/2150 mAh

Ładowarka samochodowa: 12V / 24V / 48 V 

Porty komunikacyjne: mini USB

Mechanizm drukujący: termiczny Seiko, "drop in - wrzuć i drukuj"

Wymiary rolki: szer. 57 mm; dł. 14 m

Liczba znaków w wierszu: 40

 
    Tagi dla wyszukiwarek:
 

Jeśli chcesz dodać komentarz Zaloguj przez formularz lub Zaloguj przez Facebook