Nowości w naszym sklepie!

 

2017 rok zaczynamy od nowości w naszej ofercie! Do sklepu dodaliśmy kasy, drukarki fiskalne oraz wyjątkowe rozwiązanie dedykowane dla sprzedawców biletów autobusowych.

 

Pierwszą z nowości jest kasa Posnet Ergo – waży tylko 600 gram, ale ma spore możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły i funkcjonalności. Z kolei sprzedawcom, którzy cenią mobilność, polecamy kasę Posnet Mobile EU. Na uwagę zasługuje specjalny mechanizm mocowania urządzenia, dzięki któremu skorzystasz z kasy także w aucie.

 

Jeśli poszukujesz średniej kasy fiskalnej, z pewnością nie przejdziesz obojętnie obok kasy Novitus Soleo Lan E. Posiada ona możliwość podłączenia do internetu oraz innych urządzeń, np. komputera, szuflady, terminala, monitoringu.

 

Nowością i hitem w kategorii systemowych kas fiskalnych jest Novitus Next – posiada ona dwie klawiatury (tradycyjną i dotykową), współpracuje z oprogramowaniem w chmurze i można ją wykorzystywać w tych samych celach co dowolny tablet!

 

Wśród drukarek fiskalnych nowością jest Posnet Trio. Urządzenie posiada elektroniczną kopię paragonów, port USB umożliwiający łączność z innymi urządzeniami oraz uchwyt na tablet lub telefon.

 

Aptekom i punktom aptecznym proponujemy drukarkę fiskalną Novitus Bono Apteka E. Czytelny wyświetlacz dla sprzedawcy i klienta, łatwa integracja z programami aptecznymi oraz wygodny mechanizm przyspieszający wymianę rolki papieru to ogromne atuty urządzenia.

 

Posnet Temo HS Bileterka to najmniejsze urządzenie dedykowane sprzedawcom z branży transportowej! Jest idealnym rozwiązaniem dla przewoźników oraz dworców autobusowych. Ciekawą opcją jest także integracja z dowolną aplikacją do sprzedaży biletów.

 

Chcesz zakupić kasę lub drukarkę fiskalną?

 

Skontaktuj się z nami już teraz!

 +48 604 526 261

 sprzedaz@kotrak.pl

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas