Novitus Sento Online

Ilość:

szt.
 
1 750.00 zł netto
2,152.50 zł brutto
 
 
Dostępność: Od 1 do 3 dni

Koszty dostawy (przelew): 0.00 zł

Koszty dostawy (pobranie): 0.00 zł

 

Moduły komunikacyjne

 

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas
 
 
 

Novitus Sento Online to kasa fiskalna, która spełnia warunki Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o VAT. Zaawansowane funkcje urządzenia idą w parze z optymalnymi parametrami technicznymi. Kasa współpracuje z terminalami płatniczymi za pomocą protokołu ECR-EFT narzuconego przez przepisy dla kas online'owych, a także z innymi terminalami z wykorzystaniem protokołu Novitus EFT-POS. Pozwala również na współpracę z terminalami przenośnymi typu MPos.

 

Dla kogo Novitus Sento Online będzie odpowiednią kasą? 

 

Sento Online będzie idealnym rozwiązaniem dla małych, średnich i mobilnych punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych.  

 

Kasę można zaprogramować w taki sposób, aby zapamiętywała obrót towarów akcyzowych (alkoholu lub papierosów). Raport sumujący sprzedaż uwzględni tego typu towary niezależnie od zmian i ewentualnego usunięcia bazy towarowej.  

 

Sento Online umożliwia również sprzedaż biletów w przypadku usług transportowych, jak i prowadzenie wypożyczalni czy parkingu. 

 

Novitus Online Power 

 

Kasa należy do rodziny nowoczesnych urządzeń Novitus Online Power co oznacza, że Sento Online ma dużą moc i dużą pamięć. Sento Online cechuje się również stabilną pracą dzięki wykorzystaniu systemu Linux. Dodatkowo, kasa Sento Online zapewnia Ci bezpieczeństwo na najwyższym poziomie – w urządzeniu zastosowano szyfrujący moduł TPM i dwustronną autentykację.  

 

Wysyłka informacji do CRK 

 

Sento Online zapewni Ci komfort pracy – jest praktycznie bezobsługowa pod względem przesyłania danych w trybie online, wystarczy zapewnić jej tylko dostęp do sieci. Dane, takie jak paragony i wydruki niefiskalne, faktury, raporty i zdarzenia, wysyłane są automatycznie w postaci zaszyfrowanych oraz podpisanych podpisem cyfrowym danego urządzenia plików JPK do CRK, zgodnie z ustalonym dla kasy harmonogramem. Kasa może komunikować się z CRK oraz programem sprzedaży poprzez wbudowane złącze LAN, RS232 lub dołączony do portu USB moduł WiFi lub GSM. 

 

Elektroniczna kopia wydruków 

 

Kopia wydruków w Sento Online jest zapisywana w wewnętrznej pamięci chronionej w sposób elektroniczny. Pamięć ta wystarcza na kilka lat pracy urządzenia. Kopie wydruków są dostępne dla użytkownika kasy - może je wydrukować bezpośrednio na urządzeniu lub odczytać na komputerze za pomocą specjalnego programu, dostarczonego wraz z kasą. 

 

Atrakcyjne wydruki 

 

Sento Online daje możliwość wydruku logotypu lub innego pliku graficznego zarówno na paragonach – w nagłówku i stopce, jak i na wydrukach niefiskalnych. Na paragonie można także zamieścić numer NIP nabywcy. Pod paragonem zamieścisz również tekst reklamowy lub kod QR. Na kasie, oprócz klasycznych paragonów, wydrukujesz również informacje o rabacie, kupony, bilety oraz potwierdzenia na opakowania zwrotne. Wydruki niefiskalne mogą być drukowane jako oddzielne dokumenty (z nagłówkiem lub stopką) lub dołączane do paragonu fiskalnego (jak rozliczenie opakowań zwrotnych). 

 

Renomowany mechanizm drukujący 

 

W kasie zamontowano mechanizm drukujący znanej, japońskiej firmy Fujitsu. Kasa pracuje na rolkach o szerokości 57 milimetrów i długości do 60 metrów bieżących. Wymiana rolki jest bardzo prosta dzięki mechanizmowi “easy load”. 

 

Spora baza towarowa 

 

Jeśli Twoja baza towarów ciągle rośnie, Sento Online będzie doskonałym rozwiązaniem - pomieści aż 50 000 towarów z 40 znakami w nazwie! Dodatkowo, możesz zaprogramować 10 000 kodów dowiązanych do istniejących towarów. Kolejne atuty to możliwość przypisania towarów do 100 grup towarowych i dodania 64 opakowań. Do kasy można przypisać 32 kasjerów, którzy mają różny poziom uprawnień. Dzięki Novitus Online możesz także zaprogramować powiązania między towarami, tworząc komplety.  

 

Potrzebne funkcje na wyciągnięcie ręki 

 

Kasa fiskalna Sento Online prowadzi kontrolę stanów magazynowych sprzedawanych towarów, a także posiada funkcję „sprawdzarki cen”. Na tej kasie dokonasz także przeceny towarów. Sprzedawane towary mogą mieć dodatkowy opis - z wcześniej zaprogramowanych w bazie lub wpisany z klawiatury podczas sprzedaży. Kasą Sento Online można zarządzać zdalnie dzięki programowi w chmurze - NoviCloud.

 

Proste podłączanie zewnętrznych urządzeń 

 

Kasa Sento Online posiada wiele złącz komunikacyjnych – 3 złącza RS232, 3 USB i 1 USB Device, 1 Lan Ethernet. Do kasy można podłączyć między innymi dowolną szufladę, czytnik, komputer, wagę, terminal kart płatniczych i kamery monitoringu, a także klawiaturę komputerową.  

 

Praca na kasie nawet bez zewnętrznego zasilania 

 

Sento Online została wyposażona w zewnętrzny zasilacz, a także w awaryjny, wbudowany akumulator o pojemności 3Ah. Akumulator pozwala wydrukować nawet do 2 000 paragonów, dzięki czemu nie musisz się martwić przerwą w dostawie prądu. 

 

 

 

 

DANE TECHNICZNE

kasa fiskalna SENTO ONLINE

PARAMETRY URZĄDZENIA

Liczba towarów: 50 000

Liczba stawek PTU: 7

Liczba kodów dowiązanych: 10 000

Liczba grup towarowych: 100

Liczba kasjerów: 32

Rabaty/narzuty: tak

Pojemność bufora ON-LINE: 20 000

Opakowania: 64

Nazwa towaru: 40 znaków + 3 linie po 40 znaków opisu

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Rodzaj: Easy load

Typ: Fujitsu FTP 628

Szerokość papieru: 57 mm, długość rolki: do 60 mb

KLAWIATURA

Rodzaj: alfanumeryczna, switchowa

Liczba klawiszy: 19 + 14 funkcyjnych / szybkiej sprzedaży

Klawisze szybkiej sprzedaży: 28 (14 w dwóch poziomach) + 10 w trybie "szybka sprzedaż"

WYŚWIETLACZE

Klient: graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 132 x 32 piksele

Kasjer: graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 132 x 32 piksele

ZŁĄCZA

Złącza komunikacyjne: 3 x RS232, 3 x USB host (A), 1 x USB Device (B), 1 x LAN (Ethernet)

Współpraca z urządzeniami: Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku), klawiatura USB, pendrive

Sterowanie szufladą: pasywna, 6-24V

ZASILANIE

Z sieci: zasilacz zewnętrzny 230 V / 12 V, 2A

Awaryjne: wbudowany akumulator 6V, 3Ah (do 2 000 paragonów)

WYMIARY

Szerokość/wysokość/głębokość: 299 x 100 x 212 mm

Waga: 1,8 kg

 
 

Jeśli chcesz dodać komentarz Zaloguj przez formularz lub Zaloguj przez Facebook

 

Oferujemy ufiskalnienie oraz programowanie bazy towarowej, przeszkolenie pracowników z obsługi sprzętu, przygotowanie dokumentów dla Urzędu Skarbowego.

Nasz zespół liczy 25 serwisantów, którzy są dostępni 7 dni w tygodniu.

Serwis kas fiskalnych takich producentów jak:
- Elzab
- Novitus
- Posnet

https://kotrak.pl/serwis/Poznaj nasz serwis: Usługi serwisowe urządzeń fiskalnych i gastronomicznych