Novitus Nano Online

Ilość:

szt.
 
1 490.00 zł netto
1,832.70 zł brutto
 
 
Dostępność: Od 1 do 3 dni

Koszty dostawy (przelew): 0.00 zł

Koszty dostawy (pobranie): 0.00 zł

 

Moduły komunikacyjne

 

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas
 
 
 

Kasa fiskalna Nano Online to małe, ergonomiczne urządzenie należące do rodziny Novitus Online Power. Cechuje ją prostota obsługi oraz możliwość podpięcia wielu urządzeń zewnętrznych, jak i dodatkowych modułów komunikacyjnych. 

 

Nano spełnia przepisy o kasach online 

 

Nano Online to urządzenie, które spełnia warunki zapisane w Rozporządzeniu Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące. Komunikuje się z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) a także przechowuje kopie wydruków w chronionej pamięci urządzenia. Bufor online pomieści 20 000 paragonów.  

 

Urządzenie współpracuje z terminalami płatniczymi za pomocą protokołu ECR-EFT wymaganego przez przepisy dla kas fiskalnych online'owych. Pozwala również na współpracę z najpopularniejszymi terminalami płatniczymi z wykorzystaniem protokołu Novitus EFT-POS, a także z terminalami przenośnymi typu MPos.  

 

Gdzie Nano Online sprawdzi się najlepiej? 

 

Kasa fiskalna Novitus Nano Online jest idealna dla małych, a także mobilnych punktów handlowych oraz usługowych i lokali gastronomicznych. Doskonale sprawdzi się w warsztatach samochodowych, sklepach, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, gabinetach lekarskich, kancelariach prawniczych.  

 

Dzięki funkcjom busowym, Nano Online sprawdzi się także w miejscach sprzedających bilety. Z kolei funkcje czasowe ułatwią pracę na parkingu oraz w wypożyczalniach. Niezależnie od branży, Nano Online doskonale będzie się dostosowywać do każdej firmy. 

 

Stworzona do sprzedaży mobilnej 

 

Ze względu na optymalny rozmiar i wydajny, litowo-jonowy akumulator, Nano Online będzie dobrym rozwiązaniem dla osób pracujących w terenie lub przemieszczających się z miejsca na miejsce, na przykład dla sprzedawców w food truckach. W przypadku braku dostępu do zasilania, wymienny akumulator pozwoli wydrukować nawet 3000 paragonów - ma pojemność 2Ah. Wygodny jest fakt, iż akumulator można ładować poza kasą. W czasie, gdy pracujesz na jednym akumulatorze w terenie, drugi może się ładować jako awaryjny. Gdy nie wykonujesz żadnych działań, kasa przechodzi w stan uśpienia, co dodatkowo pozwala zaoszczędzić energię. Kasa Nano Online jest także dość lekka, ponieważ waży nieco ponad 0,5 kilograma. 

 

Nowoczesna klawiatura 

 

Switchowa, alfanumeryczna klawiatura została wykonana z silikonu, dzięki czemu jest odpowiednio zabezpieczona przed ewentualnym zalaniem, pyłem i zabrudzeniem. Klawisze są podświetlane, co jest niezwykle wygodne, gdy pracujesz po zmroku. Nano Online posiada 4 funkcjonalne klawisze, które możesz zaprogramować zgodnie z własnymi potrzebami. 

 

Optymalne wydruki 

 

W kasie zastosowano termiczny mechanizm drukujący firmy typu clamshell. Producentem mechanizmu jest japońska firma Fujitsu, znana z wysokiej jakości podzespołów oraz niezawodności. Kasa Nano Online pracuje z wykorzystaniem papieru o szerokości 57 milimetrów i długości 30 metrów, a wymiana rolki na nową przebiega niezwykle szybko. Wystarczy tylko wrzucić nową rolkę papieru, a następnie kontynuować pracę bez niepotrzebnych przerw. W nagłówku i stopce paragonu można wydrukować grafikę. Na paragonie można także zamieścić NIP nabywcy. Kasa umożliwia zaprogramowanie nazwy towaru do 40 znaków. Na paragonie można rozliczyć zaliczkę. 

 

Wygodna współpraca z innymi urządzeniami 

 

Kasa Nano Online, dzięki złączom komunikacyjnym RS232, USB i LAN (Ethernet) umożliwia dogodne podłączenie innych urządzeń zewnętrznych takich jak komputer, terminal płatniczy, szuflada, programowalny pin pad, czytnik kodów kreskowych, waga elektroniczna, monitoring oraz drukarka zamówień. Gdy nie używasz złącz komunikacyjnych, można je zabezpieczyć ochronną nakładką, co pozwoli utrzymać je w dobrym stanie przez długi czas. W ramach dodatkowych opcji, kasa może posiadać łączność WLAN, BT i GSM 3G/LTE dzięki możliwości zainstalowania dodatkowych modułów łączności. 

 

Wysoka funkcjonalność kasy 

 

Nano Online posiada dwa, czytelne i podświetlane wyświetlacze LCD: dla klienta i sprzedawcy. W bazie towarowej można zapisać 20 000 rekordów. Kasa umożliwia także zaprogramowanie 100 grup towarowych i 7 stawek PTU, a także obsługuje rabaty i narzuty. Z pomocą Nano Online rozliczysz także opakowania zwrotne i kaucje. Urządzenie może być obsługiwane przez 32 zidentyfikowanych kasjerów. Kasa sama przypomni Ci o obowiązku wykonania codziennego raportu fiskalnego oraz przeglądu okresowego. 

 

Dostęp do chmury 

 

Kasy Novitus mają dostęp do zaawansowanej usługi chmurowej pod nazwą NoviCloud. Dzięki niej masz możliwość zarządzać swoją firmą oraz monitorować zmiany. Wszystkie dane dostępne są w przeglądarce internetowej, co pozwala Ci śledzić informacje na bieżąco, z dowolnego miejsca na świecie. 

 

Poznaj nowoczesną kasę fiskalną Novitus Nano Online już dziś!

 

Novitus Nano Online - krótka instrukcja obsługi

 

 

DANE TECHNICZNE

kasa fiskalna NANO ONLINE

 

PARAMETRY URZĄDZENIA

Liczba towarów: 20 000

Liczba stawek PTU: 7

Liczba grup towarowych: 100

Liczba kasjerów: 32

Rabaty/narzuty: tak

Pojemność bufora ON-LINE: 20 000

Opakowania: 64

Nazwa towaru: 40 znaków

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Rodzaj: termiczny, typu clamshell

Typ: Fujitsu FTP 628

Szerokość papieru: 57 mm

KLAWIATURA

Rodzaj: alfanumeryczna, switchowa, silikonowa, zabezpieczająca przed zalaniem

Liczba klawiszy: 23 w tym 4 funkcyjne

Klawisze szybkiej sprzedaży: 8 (4 w dwóch poziomach) + 10 w trybie "szybka sprzedaż"

WYŚWIETLACZE

Klient: LCD graficzny podświetlany, 192x48 pikseli

Kasjer: LCD graficzny podświetlany, 192x48 pikseli

ZŁĄCZA

Złącza komunikacyjne: 1 x RS232,USB Host (A), 1 x USB Device (B), LAN (Ethernet)

Współpraca z urządzeniami: Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku), WiFi dongle (WAN), BT dongle, BT LE dongle, Modem GSM 3

Sterowanie szufladą: tak (aktywna)

ZASILANIE

Z sieci: 230 V, zasilacz zewnętrzny

Awaryjne: akumulator 7.2V, 2Ah, wymienny, możliwość ładowania akumulatora poza kasą

WYMIARY

Szerokość/wysokość/głębokość: 94 x 58 x 229 mm

Waga: 0,65 kg

 

 
 

Jeśli chcesz dodać komentarz Zaloguj przez formularz lub Zaloguj przez Facebook

 

Oferujemy ufiskalnienie oraz programowanie bazy towarowej, przeszkolenie pracowników z obsługi sprzętu, przygotowanie dokumentów dla Urzędu Skarbowego.

Nasz zespół liczy 25 serwisantów, którzy są dostępni 7 dni w tygodniu.

Serwis kas fiskalnych takich producentów jak:
- Elzab
- Novitus
- Posnet

https://kotrak.pl/serwis/Poznaj nasz serwis: Usługi serwisowe urządzeń fiskalnych i gastronomicznych