Novitus Mała Online

Ilość:

szt.
 
1 450.00 zł netto
1,783.50 zł brutto
 
 
Dostępność: Od 1 do 3 dni

Koszty dostawy (przelew): 0.00 zł

Koszty dostawy (pobranie): 0.00 zł

 
 

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas
 
 
 

Kasa Mała Online, to (jak wskazuje nazwa produktu) niewielkie urządzenie fiskalne cieszącej się od wielu lat zaufaniem klientów. Ergonomiczna w kształcie i wyposażona w wysokiej jakości podzespoły, spełnia wymagania każdego sprzedawcy - zarówno początkującego, jak i osób, pracujących od wielu lat w handlu oraz usługach.

 

Nowa rodzina urządzeń fiskalnych z dużą mocą

Mała Online została zaliczona do grona Novitus Online Power. Jest to rodzina urządzeń fiskalnych charakteryzująca się wysoką mocą pracy, tzn. 32 bitowymi procesorami o taktowaniu nawet do 524 MHz. Posiadają one również bardzo dużą pamięć wewnętrzną oraz do 256 MB pamięci operacyjnej. Wartym zwrócenia uwagi jest również pojemność pamięci fiskalnej – została ona zwiększona 100krotnie w porównaniu do urządzeń posiadających elektroniczną kopię.

Urządzenia w serii Online Power posiadają bardzo rozbudowane bazy towarowe. Są one wstanie pomieścić od 20 tysięcy do nawet 1 miliona kodów, w zależności od wybranego modelu. System operacyjny to LINUX, który zapewnia pewną i bezproblemową pracę, zaś moduł szyfrujący TPM i dwustronna autentykacja są gwarancją bezpiecznego przechowywania wprowadzonych danych! Potwierdza to ilość urządzeń na świecie, korzystających z tych rozwiązań – jest to liczba rzędu 4 miliardów.

 

Mała kasa z szeroką paletą funkcji Online

Kasa fiskalna Mała Online posiada kilka możliwości komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas. Dane możesz przesyłać zarówno za pomocą Ethernetu lub WLANu, jak również GSM 3G czy GSM LTE. Wszystkie opcje są uzależnione od preferencji wybranych przez użytkownika, a każda z nich pozwala na bezpieczną i szybką komunikację z Repozytorium.

W ten sposób dane sprzedażowe są przesyłane regularnie do CRK, a Ty nie będzie się musiał martwić o ich archiwizowanie i przechowywanie, gdyż to zapewnia lokalna pamięć chroniona. Dba ona o zapis kopii danych. Dostęp do nich jest możliwy poprzez aplikację, z której swobodnie odczytasz wszystkie dokumenty. To prostota użytkowania i bezpieczeństwo w najpewniejszym wydaniu.

 

Duża baza towarowa

Kasa została stworzona z myślą o rozwijających się biznesach. Jej rozbudowana baza towarowa jest w stanie przechować bardzo dużą ilości artykułów lub usług. Model ten mieści aż do 20 000 PLU!

Mała Online pozwala także na zaprogramowanie 7 stawek PTU, jak i wprowadzenie szczegółowych opisów towarów przy wykorzystaniu do 40 znaków alfanumerycznych. Długie nazwy nie będą już przeszkodą, a jednocześnie pozwolą klientom, jak i kasjerom, na szybkie odnalezienie produktów na paragonie.

Kasa jest również chętna do szerokiej współpracy – może ją obsługiwać do 32 kasjerów!

 

Wygodna i szybka w obsłudze

 

W prosty i szybki sposób dokonasz w niej wymiany papieru, a to za sprawą mechanizmowi Fujitsu, tzw. „wrzuć i pracuj”. Paragony, wręczane klientom będą czytelniejsze, gdyż kasa pozwala na załadowanie rolek o szerokości 57 mm. Sam zaś dokument możesz dodatkowo opatrzyć elementem graficznym umieszczonym w nagłówku (np. w postaci loga). Jest to kolejna forma promocji, która na pewno przykuje wzrok.

Mała Online została także uzupełniona o dwa czytelne, niebieskie wyświetlacze LCD (zarówno po stronie klienta, jak i kasjera) oraz intuicyjnie działającą klawiaturę, pozwalającą na wygodną pracę.

 

Bezpieczna komunikacja z innymi urządzeniami

Kasę bez problemu połączysz z komputerem (stacjonarnym, jak i laptopem) i to na kilka sposobów – poprzez złącza USB i RS232, jak również sieciowo przy pomocy LAN, który jest obecnie uznawany za najpopularniejszy protokół komunikacyjny w naszym kraju.

Mała Online może także zostać uzupełniona o moduł WLAN, jak i GSM czy Bluetooth. Pamiętaj, że Twoje dane będą chronione w trakcie połączeń sieciowych przez TPM (moduł szyfrujący) oraz dwustronną autentykację.

 

Postaw na bezpieczne i pewne rozwiązanie dla Twojego biznesu! Wybierz kasę Novitus Mała Online!

 

 

DANE URZĄDZENIA 

 

Wymiary w mm: 194 szer. x 105 wys. x 215 gł.

Waga w kg: 1,5

Liczba towarów: 20 000 

Liczba stawek PTU: 7 

Liczba grup towarowych: 100 

Liczba kasjerów: 32 

Rabaty/narzuty: tak 

Pojemność bufora ON-LINE: 20 000 

Opakowania: 64 

Nazwa towaru: 40 znaków 

Mechanizm drukujący: termiczny, typu clamshell, Fujitsu FTP 628 

Szerokość papieru: 57 mm 

Klawiatura: mechaniczna, switchowa 

Liczba klawiszy: 19 w tym 10 w trybie "szybka sprzedaż" 

Wyświetlacz klienta: LCD graficzny podświetlany, 192x48 pikseli 

Wyświetlacz kasjera: LCD graficzny podświetlany, 192x48 pikseli 

Złącza komunikacyjne: 1 x RS232, 3 x USB Host (A), 1 x USB Device (B), LAN (Ethernet) 

Współpraca z urządzeniami: Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku), WiFi dongle (WAN), BT dongle, BT LE dongle, Modem GSM 3 

Sterowanie szufladą: tak (aktywna) 

Zasilanie z sieci: 230 V / 12V 2A, zasilacz zewnętrzny 

Awaryjne: akumulator 6V, 3Ah 

 
 

Jeśli chcesz dodać komentarz Zaloguj przez formularz lub Zaloguj przez Facebook

 

Oferujemy ufiskalnienie oraz programowanie bazy towarowej, przeszkolenie pracowników z obsługi sprzętu, przygotowanie dokumentów dla Urzędu Skarbowego.

Nasz zespół liczy 25 serwisantów, którzy są dostępni 7 dni w tygodniu.

Serwis kas fiskalnych takich producentów jak:
- Elzab
- Novitus
- Posnet

https://kotrak.pl/serwis/Poznaj nasz serwis: Usługi serwisowe urządzeń fiskalnych i gastronomicznych