Novitus HD Online

Ilość:

szt.
 
3 190.00 zł netto
3,923.70 zł brutto
 
 
Dostępność: Od 1 do 3 dni

Koszty dostawy (przelew): 0.00 zł

Koszty dostawy (pobranie): 0.00 zł

 

Moduły komunikacyjne

 

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas
 
 
 

Drukarka fiskalna Novitus HD Online została stworzona dla tych, którzy szukają urządzenia zaawansowanego i wszechstronnego. Zapewni wieloletnią wytrzymałość na warunki panujące w punktach handlowych i usługowych. HD Online spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, gwarantując wysoką jakość. Producent urządzenia nie limituje liczby kasjerów, którzy mogą pracować na tej samej drukarce. 

 

Drukarka fiskalna zgodna z przepisami 

 

HD Online spełnia wymogi Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące. Urządzenie komunikuje się z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Elektroniczna kopia paragonów zapewnia dużą wygodę. Nie musisz już przechowywać danych na zewnętrznych kartach pamięci, a dodatkowo masz do nich swobodny dostęp przy pomocy specjalnej aplikacji. 

 

Rodzina Novitus Online Power 

 

Drukarka HD Online należy do grupy Novitus Online Power co oznacza, że o mocy urządzenia świadczą wysoka częstotliwość taktowania procesora (450 MHz), spora pamięć wewnętrzna oraz operacyjna (128 MB pamięci RAM, 4.096 MB pamięci flash). Stabilność gwarantuje zastosowanie systemu Linux. 

 

Kolorowy wyświetlacz 

 

HD Online została wyposażona w kolorowy, duży wyświetlacz dla klienta i sprzedawcy, na którym można wyświetlać zarówno tekst, jak i grafikę - wszystko w trybie High Color. W zależności od potrzeb, możesz zdecydować się na wyświetlacz wolnostojący lub zintegrowany. Na wyświetlaczu TFT o rozdzielczości 480x272 piksele można pokazywać menu i komunikaty. Bardzo atrakcyjną formą są także animowane reklamy, które z pewnością wzmocnią zainteresowanie Twoich klientów. Producent zarezerwował aż 100 MB wewnętrznej pamięci dla klipów graficznych.  

 

Ogromna baza towarowa 

 

W bazie można zapisać aż 1 000 000 towarów, a także nieograniczoną liczbę grup towarowych. Nazwa towaru może się mieścić w 60 znakach. Zarówno do poszczególnych pozycji, jak i całego paragonu można zastosować rabat lub narzut. 

 

Oszczędność papieru i długie drukowanie 

 

Drukarka fiskalna Novitus HD Online obsługuje dwie szerokości papieru: 57 milimetrów i 83 milimetry. Maksymalna długość rolki wynosi do 100 metrów bieżących. Oszczędność papieru zapewnia możliwość usunięcia nagłówka z wydruków niefiskalnych. 

 

Szeroka gama wydruków 

 

W urządzeniu zastosowano nowoczesny mechanizm drukujący firmy Citizen typu “clamshell”. HD Online wydrukuje zarówno paragony, jak i faktury oraz wydruki niefiskalne. Wysoka technologia zastosowana w mechanizmie drukującym pozwala na niezwykle szybkie tempo zadruku – paragon ze 100 pozycjami będzie gotowy w 5,5 sekundy! Mechanizm drukujący został wyposażony w obcinacz papieru, a wymiana nowej rolki przebiega niezwykle szybko dzięki mechanizmowi “wrzuć i pracuj”. 

 

Dostosowuj wygląd paragonów 

 

Wygląd paragonu może być zmienny dzięki zastosowaniu kilku rodzajów czcionek. Zmiana wielkości napisów będzie szczególnie ważna, gdy chcesz aby konkretne informacje były łatwo widoczne i czytelne. W HD Online zaprogramujesz aż 1024 grafik do wydruku! 

 

Komunikacja z zewnętrznymi urządzeniami 

 

HD Online posiada dwa złącza RS232, dwukanałowe złącze USB i jedno LAN (Ethernet). Tunelowanie transmisji pomiędzy portami drukarki pozwala na podłączenie do niej dodatkowych urządzeń zewnętrznych. Port PC2 pozwala na integrację z centralnymi systemami gromadzenia informacji i innymi rozwiązaniami, działającymi niezależnie od systemu sprzedażowego. Drukarkę HD Online można zintegrować również z systemem monitoringu. Jeśli potrzebujesz porównać treść paragonu z nagraniem pracy kasjera z monitoringu, wystarczy tylko znać numer paragonu.  

 

Zabezpieczenie przed niepowołanym dostępem 

 

Drukarką HD Online można zarządzać zdalnie, co pozwala z jednej strony szybko skonfigurować potrzebne ustawienia, przeprowadzić nową akcję marketingową lub zaktualizować treści i grafiki na paragonie, z drugiej jednak strony może pozwolić na zablokowanie urządzenia, gdy zajdzie taka potrzeba. Zabezpieczyć można również fizyczną klawiaturę urządzenia i założyć hasło na menu drukarki. Z kolei dane chronione są dzięki modułowi szyfrującemu TPM oraz dwustronnej autentykacji podczas komunikacji sieciowej. 

 

 

DANE TECHNICZNE

Drukarka fiskalna HD ONLINE

Przeznaczenie: 

praca w sklepach, marketach, hurtowniach, recepcjach hoteli, stacjach paliw, salonach samochodowych itp.

PARAMETRY URZĄDZENIA

Liczba towarów: 1 000 000

Liczba stawek PTU: 7

Liczba grup towarowych: bez ograniczeń

Liczba kasjerów: bez ograniczeń

Rabaty/narzuty: tak, do pozycji i do całego paragonu

Opakowania: bez ograniczeń

Nazwa towaru: 60 znaków + 3 linie opisu towaru

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Rodzaj: termiczny typu "clamshell"

Typ: CITIZEN CT-S601

Szerokość papieru: 57 mm lub 83 mm. Długość rolki do 100 mb

KLAWIATURA

Rodzaj: switchowa

Liczba klawiszy: 8 + wyłącznik zasilania

WYŚWIETLACZE

Klient: TFT 4,3”, 480 x 272 piksele, High Color, obrotowy, zintegrowany lub wolnostojący

Kasjer: wspólny z wyświetlaczem klienta

ZŁĄCZA

Złącza komunikacyjne: 2 x RS232, 1 x LAN (Ethernet)

Współpraca z urządzeniami: komputer

Sterowanie szufladą: pasywna 6-24V

ZASILANIE

Z sieci: zasilacz zewnętrzny 230 V / 24V, 2.1 A

Awaryjne: wbudowany akumulator LiFePO4, 14V, 1.4Ah

WYMIARY

Szerokość/wysokość/głębokość: 178 x 350 x 190 mm

Waga: 4 kg

 
 

Jeśli chcesz dodać komentarz Zaloguj przez formularz lub Zaloguj przez Facebook

 Poznaj nasz serwis: Usługi serwisowe urządzeń fiskalnych i gastronomicznych