Novitus Deon Online

Ilość:

szt.
 
2 490.00 zł netto
3,062.70 zł brutto
 
 
Dostępność: Od 1 do 3 dni

Koszty dostawy (przelew): 0.00 zł

Koszty dostawy (pobranie): 0.00 zł

 
 

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas
 
 
 

Novitus Deon Online to drukarka fiskalna komunikująca się z CRK (Centralnym Repozytorium Kas), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące. Kopia wydruku jest przechowywana w pamięci chronionej urządzenia, a użytkownik ma do niej dostęp w dowolnym momencie poprzez dedykowaną aplikację.  

 

Deon Online cechuje się ergonomiczną budową oraz wysoką jakością wykonania. Jej użytkowników z pewnością przekonają ciekawe funkcje oraz łatwość użytkowania. Optymalne rozmiary i niewielka waga urządzenia będą atutem w każdym miejscu pracy. 

 

Deon Online – do pracy stacjonarnej i mobilnej 

Drukarka Deon Online sprawdzi się w przypadku małych i średnich punktów usługowych oraz handlowych. Niezależnie od tego, czy pracujesz stacjonarnie, czy też często się przemieszczasz, to urządzenie spełni Twoje oczekiwania. W przypadku osób pracujących w kiepskich warunkach oświetleniowych, z pewnością ważną cechą będzie podświetlana klawiatura. Dzięki silikonowemu wykończeniu, nie musisz się obawiać o skutki ewentualnego zalania lub zabrudzenia klawiatury. Drukarka posiada dwa wyświetlacze graficzne LCD, każdy o rozdzielczości 192x48 piksele. Dla zwiększenia czytelności, wyświetlacze się podświetlane. 

 

Gdzie drukarka Deon Online sprawdzi się najlepiej? 

Niezależnie od tego, w jakiej branży prowadzisz swoją działalność, drukarka Deon Online dostosuje się do Twoich potrzeb. Urządzenie będzie pomocne między innymi w warsztacie samochodowym, gabinecie kosmetycznym i salonie fryzjerskim, gabinecie lekarskim, w wypożyczalniach, na parkingach lub w kancelariach prawniczych. Funkcje busowe ułatwią sprzedaż biletów na zaprogramowanych trasach, a funkcje czasowe umożliwią obsługę wypożyczalni lub parkingu.  

 

Wysoka jakość wydruków 

W drukarce Deon Online zainstalowano wysokiej jakości mechanizm drukujący renomowanej, japońskiej firmy Fujitsu. Paragony i druki niefiskalne drukowane są na papierze o szerokości 57 milimetrów i długości do 30 metrów bieżących. Tak długa rolka pozwala wydrukować nawet do 300 paragonów bez zmiany papieru!  

 

Dzięki zastosowanemu mechanizmowi “wrzuć i pracuj”, wymiana rolki na nową przebiega bardzo szybko, co pozwala sprawnie obsługiwać klientów. Novitus Deon Online drukuje grafikę w nagłówku paragonu, daje możliwość zaprogramowania nazwy towaru do 40 znaków oraz wydrukowania NIP-u nabywcy na paragonie. 

 

Praca na drukarce nawet bez prądu 

Deon Online została wyposażona w akumulator litowo-jonowy o pojemności 2Ah, co pozwala na wygodną pracę bez dostępu do prądu. Naładowany akumulator umożliwia wydruk nawet do 3 000 paragonów! Baterię można oszczędzać dzięki funkcji usypiania urządzenia wtedy, gdy z niego akurat nie korzystamy. Użytkownik może także zaplanować automatyczne wyłączenie się drukarki. Drukarka wyłącza podświetlenie wyświetlaczy LCD podczas pracy bez zasilacza. Po pojawieniu się komunikatu informującego o konieczności naładowania akumulatora, urządzenie umożliwia jeszcze wydrukowanie do 300 paragonów. 

 

Dodatkowym atutem akumulatora jest to, że można go ładować poza urządzeniem - podobnie jak akumulatory w niektórych aparatach fotograficznych czy kamerach. Oznacza to, iż jeśli posiadasz dwa akumulatory, mogą się one ładować naprzemiennie.  

 

Dogodna komunikacja z innymi urządzeniami 

Drukarka Novitus Deon Online dzięki złączu LAN może komunikować się z komputerem, telefonem lub tabletem. Dodatkowo, kolejne urządzenia można podpinać dzięki złączu USB i RS232. Komunikację z oprogramowaniem sprzedażowym wspiera protokół XML. Do urządzenia można dodać dodatkowe moduły komunikacyjne, takie jak Bluetooth, WiFi oraz WLAN.  

 

Deon Online w rodzinie Novitus Online Power 

Urządzenie Deon Online ma dużą moc i zostało zaprojektowane w bardzo przemyślany sposób. Procesor o taktowaniu 524 MHz, 256 MB pamięci RAM, 4.096 MB pamięci flash oraz system Linux zapewnią stabilną pracę. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM i dwustronna autentykacja. 

 

Ważne funkcje, które ułatwiają pracę 

W bazie można zapisać aż 1 000 000 towarów, dlatego nie musisz się obawiać w momencie rozszerzania asortymentu bądź wachlarza usług. Deon Online pozwala na zaprogramowanie 7 stawek PTU i 1024 grafik. Na drukarce może pracować nielimitowana liczba kasjerów. Co ważne, Deon Online sama przypomni o ustawowym obowiązku wykonania codziennego raportu fiskalnego oraz przeglądu okresowego. 

 

Przekonaj się sam o wszechstronności drukarki fiskalnej Deon Online – poznaj ją już dziś! 

 
 

Jeśli chcesz dodać komentarz Zaloguj przez formularz lub Zaloguj przez Facebook

 Poznaj nasz serwis: Usługi serwisowe urządzeń fiskalnych i gastronomicznych