Novitus Bono Online

Ilość:

szt.
 
2 690.00 zł netto
3,308.70 zł brutto
 
 
Dostępność: Od 1 do 3 dni

Koszty dostawy (przelew): 0.00 zł

Koszty dostawy (pobranie): 0.00 zł

 

Moduły komunikacyjne

 

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas
 
 
 

 

Drukarka fiskalna Bono Online to nowoczesne i zaawansowane urządzenie należące do rodziny Novitus Online Power. Jednocześnie drukarka ta jest łatwa i przyjemna w obsłudze. Umożliwia pracę nieograniczonej liczby kasjerów na tym samym urządzeniu.

 

Najważniejsze cechy Bono Online 

 

Najważniejszymi cechami Bono Online są: wysokiej jakości procesory, spora pamięć operacyjna i wewnętrzna. Bono Online daje wiele możliwości, pozwala między innymi na zdalne zarządzanie i multi-komunikację. Na uwagę zasługuje niezwykle trwały mechanizm drukujący, który sprawdzi się przy codziennej obsłudze wielu klientów, a także wbudowany serwer WWW. 

 

Bono Online – zgodna z przepisami 

 

Drukarka Bono Online spełnia zapisy Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o VAT.  

 

Urządzenie ma możliwość połączenia się z siecią teleinformatyczną i przesłania danych do CRK (Centralnego Repozytorium Kas). Poza zapewnieniem dostępu do sieci internetowej (Ethernet lub opcjonalnie WLAN), Bono Online nie wymaga żadnych dodatkowych działań kasjera. Zaszyfrowane dane, podpisane podpisem cyfrowym danego urządzenia, automatycznie trafiają do CRK – zgodnie z ustalonym harmonogramem. Przekazywane dane mogą być generowane z paragonów, raportów, faktur wydruków niefiskalnych i zdarzeń.  

 

Łatwy dostęp do zabezpieczonych danych 

 

Oczywiście kopia danych zapisuje się także w lokalnej, chronionej pamięci drukarki, a dzięki wygodnej aplikacji masz do nich stały, wygodny dostęp. Bono Online można wyposażyć w opcjonalnej moduły Bluetooth, WLAN i GSM. Twoje dane są chronione poprzez moduł szyfrujący TPM oraz dwustronną autentykację podczas komunikacji sieciowej. 

 

Przeznaczenie drukarki fiskalnej Bono Online 

 

Bono Online doskonale sprawdzi się zarówno w małych, jak i średnich punktach handlowych. Z pewnością ułatwi pracę na stacjach paliw, w marketach, hurtowniach, sklepach, recepcjach hoteli, salonach samochodowych itp. 

 

Wytrzymała i ergonomiczna obudowa zapewni bezpieczeństwo użytkowania, a także długą eksploatację. Drukarka Bono Online została wyposażona w ogromną bazę towarową - w urządzeniu można zapisać aż milion kodów! Bono pozwala także na zaprogramowanie 7 stawek PTU i 1024 grafiki. Urządzenie obsługuje wielowalutowość, a więc umożliwia także sprzedaż w euro. Drukarka Bono Online ma 256 MB pamięci RAM i 4.096 MB pamięci flash.  

 

Wygodna praca dla kasjera, czytelne informacje dla klienta 

 

Drukarka Bono Online posiada dwa, graficzne wyświetlacze LCD: dla sprzedawcy (132x32 piksele) i klienta (132x64 piksele). Oba są czytelne dzięki niebieskiemu kolorowi oraz podświetleniu. Również klawiatura drukarki jest podświetlana na niebiesko.  

 

Profesjonalne wydruki 

 

Zastosowany w Bono Online mechanizm drukujący renomowanej firmy Seiko pozwala drukować do 255 pozycji sprzedaży na jednym paragonie oraz do 40 znaków alfanumerycznych w nazwie każdego towaru. Wydruki fiskalne i niefiskalne mogą być wygodnie dostosowywane do potrzeb sklepu. Drukarka korzysta z papieru o szerokości 57 milimetrów i długości do 60 metrów. Wymiana starej rolki na nową jest banalnie prosta dzięki zastosowaniu mechanizmu “wrzuć i pracuj”. 

 

Zdalna konfiguracja, diagnostyka i zarządzanie drukarką 

 

Gdy Twoja drukarka jest podłączona do sieci, możesz się z nią zdalnie komunikować. Pozwala to przeglądać zawartość kopii elektronicznej, zablokować dostęp niepowołanej do tego osobie, skonfigurować ustawienia lub przeprowadzić diagnostykę.  

 

Wygodna komunikacja z innymi urządzeniami 

 

Drukarka Bono Online ma dwa porty komunikacyjne RS232, złącze USB, Ethernet, a także możliwość podpięcia modułu Wi-Fi, modułu GSM lub modułu BT. Drukarka współpracuje z pinpadem. Urządzenie obsługuje doładowania pre-paid, drukuje potwierdzenia płatności kartą oraz ważne informacje z programów lojalnościowych dla klientów, na przykład liczbę zebranych punktów lub kody rabatowe. 

 

Bono online komunikuje się z aplikacjami 

 

Dzięki protokołowi komunikacyjnemu Novitus XML, znacznie ułatwiona jest komunikacja z webowymi systemami sprzedaży. Producent przewidział również możliwość skorzystania z dwóch portów wirtualnych, tzn. PC i PC2. Pozwalają one równocześnie korzystać z dwóch rodzajów aplikacji, na przykład programu sprzedażowego oraz lojalnościowego.  

 

Novitus Bono Online to nowoczesne rozwiązanie dla sklepów i punktów usługowych - poznaj je już dziś! 

 

 

DANE TECHNICZNE

Drukarka fiskalna BONO ONLINE

PARAMETRY URZĄDZENIA

Liczba towarów: 1 000 000

Liczba stawek PTU: 7

Liczba kasjerów: bez ograniczeń

Nazwa towaru: 40 znaków

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Rodzaj: termiczny typu "clamshell"

Typ: SEIKO, LTPC 245

Szerokość papieru: 57 mm, długość rolki: do 60 mb

KLAWIATURA

Rodzaj: foliowa

Liczba klawiszy: 4 + klawisz nawigacyjny (góra, dół, prawo, lewo)

WYŚWIETLACZE

Klient: LCD graficzny 132x64 piksele, podświetlany, niebieski

Kasjer: LCD graficzny 132x32 piksele, podświetlany, niebieski

ZŁĄCZA

Złącza komunikacyjne: 2xRS232, USB, Ethernet, WLAN, BT

Współpraca z urządzeniami: komputer

Sterowanie szufladą: pasywna 6-24V

ZASILANIE

Z sieci: zasilacz sieciowy 230 / 12V, 3A

Awaryjne: akumulator 6V, 3Ah

WYMIARY

Szerokość/wysokość/głębokość: 146 / 145 (190) / 215 mm

Waga: 1,75 kg

 
 

Jeśli chcesz dodać komentarz Zaloguj przez formularz lub Zaloguj przez Facebook

 Poznaj nasz serwis: Usługi serwisowe urządzeń fiskalnych i gastronomicznych