Kasy fiskalne - jaką wybrać?

 

Wybór kasy fiskalnej w dużej mierze zależy od budżetu jaki chcemy przeznaczyć na zakup. Sprzedajemy tanie, małe kasy fiskalne jak i kasy fiskalne dla bardziej wymagających klientów. Skorzystaj z rad udzielanych przez naszych pracowników.

Wybór kasy fiskalnej w dużej mierze zależy od budżetu jaki chcemy przeznaczyć na zakup - ceny na rynku są bardzo zróżnicowane. Jednakże nie należy kierować się tylko ceną; warto również zwrócić uwagę na liczbę wystawianych paragonów, sposoby przechowywania kopii paragonów, jak również na rodzaj prowadzonej przez nas działalności. Oczywiście istotna jest także prostota obsługi i wygoda w użytkowaniu urządzenia.

Niezwykle istotnym elementem jest także dostępność serwisu w razie ewentualnych problemów; warto także zawsze skorzystać z rad udzielonych przez doświadczonych dystrybutorów kas fiskalnych.
Ugruntowana pozycja naszej firmy na rynku pozwala nam dopasować korzystną ofertę dla Państwa potrzeb.

 

Nasi klienci wybierają nas ponieważ:

  • serwis – nasz zespół liczy 25 serwisantów, którzy są dostępni 7 dni w tygodniu, dodatkowo oferujemy ufiskalnienie oraz programowanie bazy towarowej, przeszkolenie pracowników z obsługi sprzętu, przygotowanie dokumentów dla Urzędu Skarbowego oraz roczną gwarancję na kasę fiskalną,
  • udzielamy licznych rabatów – już teraz można zyskać -10% rabatu na zakup kas fiskalnych,
  • blisko24.com – przy zakupie kasy fiskalnej dostajesz od nas edytowalną stronę www (w cenie kasy fiskalnej),
  • doświadczenie – istniejemy na rynku od ponad 20 lat, przez ten nawiązaliśmy współpracę z licznym gronem zadowolonych klientów,
  • dbamy o klienta na każdym etapie jego rozwoju,
  • duża część naszych klientów trafi do nas w wyniku polecenia – jesteśmy dumni z tego faktu!
  • bliski kontakt z klientem – zapraszamy do jednego z naszych oddziałów w całym kraju.

 

Kasy fiskalne blisko Ciebie!
Grupa Kotrak to bezkonkurencyjny dostawca kas fiskalnych w całym województwie śląskim. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i serwisowania kas fiskalnych. Kompleksowo zajmujemy się naszym Klientem począwszy od doradztwa poprzez sprzedaż, szkolenie oraz późniejszy serwis urządzeń fiskalnych. Posiadamy w swoim asortymencie różne rodzaje kas fiskalnych, w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy dystrybutorem kas fiskalnych wielu producentów - zadzwoń pod numer +48604526261, by poznać naszą szczegółową ofertę! 

 

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas