Kasoterminal Pospay Posnet już w sprzedaży!

 

W naszej ofercie pojawiła się nowość, Pospay Posnet: kasa, drukarka i terminal płatniczy w jednym! To niewielkie urządzenie w atrakcyjnej cenie oznacza ogromną wygodę dla wielu sprzedawców. Dzięki Pospay zaoszczędzisz miejsce na blacie oraz pieniądze, a jednocześnie odpowiesz na zapotrzebowanie Twoich klientów, którzy coraz częściej dokonują transakcji kartą płatniczą lub smartfonem.

 

Pospay umożliwia pracę zarówno tym osobom, które chcą posiadać samodzielną kasę fiskalną, jak i tym, którzy posiadają program sprzedażowy na komputerze i poszukują dla siebie odpowiedniej drukarki fiskalnej. Urządzenie waży niewiele ponad pół kilograma i łatwo mieści się w dłoni - ma 15 cm długości, 8 cm szerokości i 8 cm wysokości. 

 

pospay kasa fiskalna drukarka fiskalna terminal platniczy

 

Pospay jest polecany właścicielom małych sklepów, stoisk i budek na targach, salonów kosmetycznych i fryzjerskich, kancelarii prawnych oraz wszędzie tam, gdzie ważna jest mobilność - na przykład w punktach gastronomicznych, na dużych parkingach, czy dla pracowników serwisu. Wygodną pracę w terenie zapewniają aż 2 akumulatory: zarówno drukarka, jak i terminal, mają akumulatory jonowo-litowe. Gdy jeden się wyczerpie, możesz nadal pracować na drugim z nich.

 

posnet pospay

 

Pospay Posnet przyjmie płatność w każdej formie - niezależnie od tego, czy Twój klient będzie chciał zapłacić zbliżeniowo, kartą z chipem lub magnetyczną. Akceptowane są również płatności dokonywane za pomocą telefonu: BLIK, Google Pay, Samsung Pay i Apple Pay.

 

Cena netto: 1699,00 PLN

Koszt zakupu drukarki fiskalnej Pospay

Cena netto: 35,00 PLN

Abonament miesięczny na wynajem terminala

 

Dowiedz się więcej o Pospay Posnet!

Zadzwoń do nas już dziś: 32 35 12 715

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas