Kasa Fiskalna Elzab MINI

Ilość:

szt.
 
899.00 zł netto
1,105.77 zł brutto
 
 
Dostępność: Od 1 do 3 dni

Koszty dostawy (przelew): 0.00 zł

Koszty dostawy (pobranie): 0.00 zł

 

Producent

 

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas
 
 
 

Elzab Mini 511 to łatwa w obsłudze, niewielka mobilna kasa fiskalna  przeznaczona dla mniejszych punktów handlowych. Ergonomiczny kształt i funkcjonalność sprawiają, że praca z kasą to sama przyjemność.
 

Zastosowanie
Urządzenie fiskalne  nadaje się do prowadzenia małej działalności gospodarczej. Kasa sprawdzi się w takich miejscach usługowych, jak: gabinety lekarskie, gabinety weterynaryjne, kancelarie prawne, biura doradcze, ale także można jej używać w handlu i rzemiośle.

Zalety
Kasa Elzab Mini 511 jest wytrzymała i prosta w obsłudze, co ułatwia pracę, także  uwagi na fakt, że może ona służyć zarówno jako kasa stacjonarna, jak i przenośna. Urządzenie daje możliwość wydruku numeru NIP nabywcy. Ważną zaletą jest też opcja stworzenia nazwy towaru posiadającej do 16 znaków. Kasa ta posiada szybki termiczny mechanizm drukujący Citizen. Dużą wygodę użytkownikom daje czytelny alfanumeryczny wyświetlacz LCD kasjera oraz wyświetlacz klienta, dzięki któremu osoby nabywające towar mogą zobaczyć nabijane ceny i sumę do zapłaty. Produkt posiada dwa rodzaje zasilania: sieciowe oraz z instalacji samochodowej. Do kasy można podłączyć takie urządzenia, jak: waga, komputer oraz szuflada.

Funkcje
Kasa Elzab Mini 511 pozwala na udzielenie rabatu na poszczególne pozycje paragonu, a także rabatu na cały paragon, wprowadzenie ceny towaru w chwili sprzedaży oraz przeglądanie i kasowanie pozycji sprzedaży w trakcie drukowania paragonu. Możliwa jest także obsługa sprzedaży i przyjmowanie opakowań zwrotnych oraz funkcja sprzedaży wiązanej w przypadku par towarów, które są zawsze sprzedawane razem.

 

 
 

Jeśli chcesz dodać komentarz Zaloguj przez formularz lub Zaloguj przez Facebook

 

Oferujemy ufiskalnienie oraz programowanie bazy towarowej, przeszkolenie pracowników z obsługi sprzętu, przygotowanie dokumentów dla Urzędu Skarbowego.

Nasz zespół liczy 25 serwisantów, którzy są dostępni 7 dni w tygodniu.

Serwis kas fiskalnych takich producentów jak:
- Elzab
- Novitus
- Posnet

https://kotrak.pl/serwis/Poznaj nasz serwis: Usługi serwisowe urządzeń fiskalnych i gastronomicznych