Kasa fiskalna Elzab K10

Ilość:

szt.
 
1 161.00 zł netto
1,428.03 zł brutto
 
 
Dostępność: Od 1 do 3 dni

Koszty dostawy (przelew): 0.00 zł

Koszty dostawy (pobranie): 0.00 zł

 

Producent

 

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas
 
 
 

Kasa fiskalna Elzab K10 to nowoczesna i bardzo estetycznie wyglądająca kasa fiskalna z ekranem dotykowym. Łatwe w obsłudze urządzenie nadaje się idealnie do pracy stacjonarnej, jak i w terenie.


Zastosowanie
Kasa Fiskalna Elzab K10 to produkt stworzony z myślą o małych punktach handlowo-usługowych, takich jak np. osiedlowe sklepy, zakłady fryzjerskie, solaria czy kwiaciarnie.

Zalety
Kasa wyposażona jest w bardzo prosty w obsłudze ekran dotykowy, dzięki któremu praca z urządzeniem jest niezwykle prosta. Model ten pozwala na wydrukowanie elektronicznej kopii paragonu, wprowadzenie nazwy towaru do 40 znaków, a także posiada dużą bazę towarową do 3000 PLU. Bardzo ważną zaletą produktu jest także  wytrzymała obudowa, która pozwala na korzystanie z kasy w różnych warunkach atmosferycznych – zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach, a także w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Kasa jest też odporna na uszkodzenia mechaniczne. Produkt posiada antypoślizgową obudowę i wygodną w korzystaniu klawiaturę. Oprócz tego wyposażony jest w dwa wyraźne, przejrzyste wyświetlacze – wyświetlacz kasjera i klienta. Urządzenie fiskalne posiada też wytrzymały akumulator Li-Ion.

Funkcje
Kasa fiskalna Elzab K10 wyposażona jest w wysokiej jakości mechanizm termiczny z funkcją „easy load”, która pozwala na łatwą wymianę papieru. Dodatkowo urządzenie umożliwia komunikację z komputerem poprzez port mini USB, a wersja K10++ daje możliwość współpracy z czytnikiem bezprzewodowym za pomocą modułu Bluetooth.

 

Kasa Elzab K10 jest dostępna w sześciu wariantach kolorystycznych:

- biało-pomarańczowy
- popiel-zielony
- popiel-jasny popiel
- czarno-pomarańczowy
- biało-zielony
- różowy

 

 
 

Jeśli chcesz dodać komentarz Zaloguj przez formularz lub Zaloguj przez Facebook

 

Oferujemy ufiskalnienie oraz programowanie bazy towarowej, przeszkolenie pracowników z obsługi sprzętu, przygotowanie dokumentów dla Urzędu Skarbowego.

Nasz zespół liczy 25 serwisantów, którzy są dostępni 7 dni w tygodniu.

Serwis kas fiskalnych takich producentów jak:
- Elzab
- Novitus
- Posnet

https://kotrak.pl/serwis/Poznaj nasz serwis: Usługi serwisowe urządzeń fiskalnych i gastronomicznych

 
 

1 437.87 zł
1 169.00 zł/netto

1 105.77 zł
899.00 zł/netto

1 194.33 zł
971.00 zł/netto

1 383.75 zł
1 125.00 zł/netto