Fawag Lite Online

Ilość:

szt.
 
1 299.00 zł netto
1,597.77 zł brutto
 
 
Dostępność: Od 1 do 3 dni

Koszty dostawy (przelew): 0.00 zł

Koszty dostawy (pobranie): 0.00 zł

 
 

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas
 
 
 

Fawag Lite Online jest pierwszym modelem kasy przygotowanym i wypuszczonym na rynek w wersji online przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. Została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o niedużych sklepach oraz punktach usługowych, t.j. fryzjerzy, kosmetyczki, warsztaty samochodowe czy mała gastronomia. 

  

Prosta i solidna 

 

Niewielkie rozmiary oraz waga, jak również solidna konstrukcja obudowy i nieskomplikowana obsługa urządzenia to jej najlepsze cechy. Kasa jest praktycznym i bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, który usprawni pracę każdego biznesu, a jej niska cena stanowi dodatkowy atut przy wyborze. 

 

Dzięki przemyślanym funkcjonalnością przy jej pomocy zbudujesz wygodne stanowisko sprzedaży, które w dowolnym momencie będziesz mógł uzupełnić o szufladę kasjerską, wagę, terminal kart płatniczych, skaner kodów oraz komputer. 

 

Sprawnie funkcjonuje zarówno w niższych temperaturach do 5 stopni Celsjusza, jak i w tych o wiele wyższych, nawet do 40! 

  

Bezproblemowe łączenie się z CRK 

 

Nowa wersja Online została przygotowana zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów, by w szybki sposób łączyć się z Centralnym Repozytorium Kas. W jaki sposób? Są na to trzy drogi: 

 

·         Po pierwsze za pomocą standardowego portu komunikacyjnego LAN/Ethernet. 

·         Po drugie przy pomocy komputera podłączonego do Internetu, a to za sprawą połączenia kasy z urządzeniem przez złącze USB. 

·         Po trzecie, jeśli nie posiadasz stałego dostępu do Internetu, to zawsze możesz skorzystać z opcji podpięcia kasy do uniwersalnego modemu BOX 3G. 

 

W ten sposób wszystkie wymagane informacje będą szybko i sprawnie przesyłane do CRK, zapewniając tym samym Tobie oraz Twoim pracownikom bezpieczną i zgodną z przepisami pracę. 

  

Intuicyjna i gotowa do długiej pracy 

  

Fawag Lite Online jest urządzeniem bardzo intuicyjnym, a tym samym prostym w obsłudze, nawet dla osób rozpoczynających pracę w handlu. Posiada szereg niezbędny funkcji, które usprawniają proces sprzedaży, w tym np. dodatkową linią klawiszy, pod którymi możesz zaprogramować najczęściej wybierane przez kasjera opcje sprzedaży. W sumie jest to 16 klawiszy skrótu dla indywidualnego dopasowania. 

  

Urządzenie, jak już wspominaliśmy, nie zajmuje wiele miejsca, dlatego śmiało zmieścisz je na ladzie o każdym rozmiarze, a wygodę pracy dodatkowo zapewni optymalizowany kąt ustawienia klawiatury. 

 

Jest również bardzo stabilna i wyposażona we wbudowany, wydajny akumulator. Z jego pomocą wydrukujesz do ok. 300 paragonów bez konieczności podłączenia kasy do zasilania zewnętrznego. 

  

Lite Online jest również wyposażona w dwa czytelne wyświetlacze – jeden po stronie klienta i jednej po stronie kasjera. Posiadają one nie tylko w dużą i wyraźną czcionkę, ale również przyjemne dla oka kolory, które nie męczą oczu podczas wielogodzinnej pracy. 

  

Wszechstronna 

  

Standardowo kasa została również zaopatrzona w pamięć ochronną przy pomocy, której będziesz mógł zdalnie zarchiwizować dane, jak również wydrukować je do wglądu. 

                      

Sam wydruk paragonów również staje się wygodniejszy i szybszy, a to dzięki opcji szybkiej wymiany rolek. Na samych zaś paragonach możesz wydrukować (prócz standardowych informacji) również NIP klienta, a nazwy wprowadzonych do systemu urządzenia towarów mogą posiadać do nawet 40 znaków. 

  

Wartym jest również wspomnienia opcja szybkiej i łatwej zmiany na dowolną walutę, w której będziesz chciał rejestrować sprzedaż poprzez moduł fiskalny. Innymi słowy, kasa Fawag Lite Online została wyposażona w funkcję eurofiskalizacji. 

  

Fawag Lite Online to urządzenie fiskalne stworzone z myślą o wymagających klientach! Wybierz rozwiązanie, które dopasuje się do potrzeb Twojego biznesu! 

 

 

Dane techniczne 

Wymiary w mm: 179 szer. x 97 wys. x 191 dł. 

Waga w kg: 1 

Zasilanie wbudowane: akumulator AGM 6 V / 1,2 Ah 

Porty komunikacyjne: 1 x LAN / Ethernet, 2 x RS232, 1 x USB 

Baza towarowa: 2 000 PLU 

Liczba znaków w nazwie towaru: 40 

Mechanizm drukujący: termiczny, drop in 

Wymiary rolki: szer. 57 mm; dł. 30 m 

Rodzaj klawiatury: mechaniczna 

Ilość klawiszy: 27 

 
 

Jeśli chcesz dodać komentarz Zaloguj przez formularz lub Zaloguj przez Facebook

 

Oferujemy ufiskalnienie oraz programowanie bazy towarowej, przeszkolenie pracowników z obsługi sprzętu, przygotowanie dokumentów dla Urzędu Skarbowego.

Nasz zespół liczy 25 serwisantów, którzy są dostępni 7 dni w tygodniu.

Serwis kas fiskalnych takich producentów jak:
- Elzab
- Novitus
- Posnet

https://kotrak.pl/serwis/Poznaj nasz serwis: Usługi serwisowe urządzeń fiskalnych i gastronomicznych