ELZAB K10 Online BT/WIFI

Ilość:

szt.
 
1 490.00 zł netto
1,832.70 zł brutto
 
 
Dostępność: Od 1 do 3 dni

Koszty dostawy (przelew): 0.00 zł

Koszty dostawy (pobranie): 0.00 zł

 

Kolor

 

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas
 
 
 

Mobilna kasa K10 Online BT/WiFi to kolejny model w szeroko rozbudowanej gamie produktów fiskalnych marki Elzab. Urządzenia tej firmy cieszą się niesłabnącą popularnością od 50 lat, a oferowane przez nich rozwiązania należą do najnowocześniejszych i najczęściej wybieranych przez sprzedawców. 

  

Intuicyjna i komunikująca się z CRK 

  

Dzięki nowoczesnej, dotykowej klawiaturze, która działa kontekstowo, obsłużysz urządzenie intuicyjnie, szybko ucząc się jego funkcji. Kasa ta wchodzi w skład popularnej linii kas Elzab K10, których głównym zadaniem jest ułatwienie pracy w terenie, usługach oraz niewielkich sklepach. 

 

K10 Online BT/WiFi została przygotowana zgodnie z wymogami dotyczącymi urządzeń fiskalnych online. Oznacza to, że umożliwia połączenie z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) za sprawą modułu Bluetooth/WiFi. Komunikuje się z Repozytorium bezprzewodowo, wykorzystując lokalną sieć lub przesył danych dostępnych przez telefon komórkowy. 

  

Dodatkowo posiada wygodny i nietypowy kształt będący jej znakiem charakterystycznym na rynku urządzeń fiskalnych. Kompaktowa w swoim rozmiarze, została wykonana z trwałego materiału, zapewniającego ochronę urządzenia przed drobnymi wstrząsami. Antypoślizgowa nakładka gwarantuje K10 lepszą przyczepność do podłoża, a szeroki wybór kolorów obudowy sprawia, że pasuje do każdego wnętrza. 

  

Gotowa do pracy w na zewnątrz 

 

U powstania Elzab K10 ONLINE leżała możliwość pracy w niełatwych warunkach atmosferycznych. Z tego powodu bardzo chętnie sięgają po nią właściciele mobilnych punktów sprzedaży i gastronomii. Niewielkie rozmiary sprawiają również, że bardzo dobrze sprawdza się w małych pomieszczeniach, jak lokalne sklepiki, kioski czy mały przedsiębiorstwa usługowe, np. salony fryzjerskie czy kosmetyczne. 

 

Pewna i wytrzymała konstrukcja obudowy oraz wysokiej jakości materiały, wykorzystane przy jej projektowaniu, pozwalają działać K10 przy różnych temperaturach. Kasjer jest również w stanie obsługiwać ją w rękawiczkach, co pozwala mu na wygodniejsze wykonywanie pracy i obsługę klienta. 

 

Kasa posiada wydajny akumulator Li-lon, który prosto i szybko naładujesz zewnętrznie. Pozwala on na długą i wydajną pracę, również w terenie. Przy pełnym stanie baterii urządzenie może działać nawet do 5 godzin. 

 

By zapewnić sobie bezpieczniejsze użytkowanie, K10 zawsze możesz zawiesić na smyczy, zabezpieczając ją w dodatkowy sposób poprzez zawieszenie na szyi. 

  

Mnogość funkcji 

 

Dotykowy, kolorowy wyświetlacz kasjera został wyposażony w kontekstową klawiaturę. Z nią dopasujesz do swoich potrzeb liczbę klawiszy na ekranie, jak również przypiszesz im poszczególne funkcje. 

 

Jeśli Twoja działalność obejmuje także wykonywanie usług czasowych, jak np. wynajem sprzętu lub miejsc parkingowych, a nawet prowadzenie punktów rozrywki, to K10 jest rozwiązaniem stworzonym dla Ciebie! Z nią stworzysz formuły dokumentów, które pozwolą Ci na sprawne prowadzenie biznesu. 

  

Elastyczne stanowisko kasowe 

 

Chcesz stworzyć wygodne stanowisko sprzedażowe, które z czasem będziesz mógł rozbudowywać? Urządzenia Elzabu bez problemu połączysz z terminalem płatniczym, skanerem kodów kreskowych czy szufladą kasjera. Stworzona przestrzeń będzie dopasowana do Ciebie i Twojego biznesu! Elastyczna i zawsze gotowa na zmiany. 

 

Partner w prowadzeniu sprzedaży 

 

Wykonanie raportu dziennego lub miesięcznego nie będzie już stanowić kłopotu. Kasa sama przypomni o ich wykonaniu, tak samo jak i przeglądu. 

 

Wśród innych wartych wspomnienia funkcji w K10 znajduje się możliwość nakładania rabatów na wybrane produkty lub cały zakup. Ułatwia ona również rozliczanie kaucji i szybkie wykonywanie zwrotów. 

 

Funkcja personalizacji wyglądu paragonu, to kolejna ciekawa opcja, która pozwoli na dodatkową formę promocji Twojej firmy przez m.in. umieszczenie logotypu w nagłówku lub wybranych informacji promocyjnych w stopce. A klawisze szybkiej sprzedaży przyspieszają obsługę klientów i skrócą kolejki w Twoim sklepie. 

  

Wybierz mobilną kasę fiskalną K10! Postaw na sprawdzone urządzenie, będące partnerem w biznesie wielu przedsiębiorców! 

 

 

Dane techniczne 

Wymiary w mm: 190 gł. x 95 szer. x 70 wys. 

Waga w kg: 0,65 

Zasilanie: zewnętrzne 12 V / 1 A | akumulator Li-Ion 7.4 V/ 2.6 Ah 

Porty komunikacyjne: USB-B mini, USB / pendrive / Hub USB / PINPad USB (USB-A) / WiFi / BLUETOOTH 

Baza towarowa: 5 000 PLU 

Liczba znaków w nazwie towaru: 40 

Liczba grup towarowych: 99 

Mechanizm drukujący: termiczny, easy load 

Wymiary rolki: szer. 57 mm; dł. 18 m 

Rodzaj klawiatury: kolorowy wyświetlacz TFT z panelem dotykowym 

Ilość definiowalnych klawiszy: 50, ilość zależna od kontekstu

 
 

Jeśli chcesz dodać komentarz Zaloguj przez formularz lub Zaloguj przez Facebook

 

Oferujemy ufiskalnienie oraz programowanie bazy towarowej, przeszkolenie pracowników z obsługi sprzętu, przygotowanie dokumentów dla Urzędu Skarbowego.

Nasz zespół liczy 25 serwisantów, którzy są dostępni 7 dni w tygodniu.

Serwis kas fiskalnych takich producentów jak:
- Elzab
- Novitus
- Posnet

https://kotrak.pl/serwis/Poznaj nasz serwis: Usługi serwisowe urządzeń fiskalnych i gastronomicznych