ELZAB K10 Online BT/ GPRS

Ilość:

szt.
 
1 590.00 zł netto
1,955.70 zł brutto
 
 
Dostępność: Od 1 do 3 dni

Koszty dostawy (przelew): 0.00 zł

Koszty dostawy (pobranie): 0.00 zł

 

Kolor

 

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas
 
 
 

Kasa fiskalna K10 Online BT/GPRS należy do grupy urządzeń firmy Elzab, marki obecnej na rynku od 50 lat i cieszącej się dużym zaufaniem klientów. 

Model K10 Online jest zaliczany do najnowocześniejszych i najbardziej funkcjonalnych z dostępnych na naszym rynku. Wygodna, kompaktowa, trwała oraz intuicyjna w obsłudze, wyróżnia się również ciekawym kształtem oraz dostępną bogatą gamą kolorów obudowy. Nagrodzona w wielu konkursach wzorniczych, m.in. Teraz Polska, została stworzona z myślą, by podkreślać indywidualny charakter Twojej firmy. 

  

Mobilna i gotowa na zmiany 

K10 Online to mobilne urządzenie przygotowane na nadchodzące zmiany związane z nowelizacją ustawy o podatku VAT. Jest ona gotowa do bezprzewodowego łączenia się z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), a to za sprawa wbudowanego portu Bluetooth/GPRS. Samo połączenie jest możliwe do wykonania dzięki karcie SIM, którą można kupić u operatora. 

Urządzenie zostało również wyposażone w wydajny akumulator Li-lon, który łatwo odłączysz od korpusu i naładujesz niezależnie od kasy. Dzięki niemu praca w terenie stanie się wygodniejsza. 

  

Zahartowana do pracy w trudnych warunkach 

Elzab K10 ONLINE zaprojektowane z myślą o różnych okolicznościach atmosferycznych, dlatego jest ona chętnie wybierana nie tylko przez właścicieli małych punktów sprzedaży i usług, ale również przedsiębiorców prowadzących swoją działalność w warunkach zewnętrznych. 

Jej solidna konstrukcja oraz zastosowana w niej technologia zostały przetestowane zarówno z gorących temperaturach, jak i bardzo niskich. Urządzenie można swobodnie obsługiwać w rękawiczkach, co zwiększa komfort pracy, gdy słupek termometru spada poniżej zera. 

Kasa została również wyposażona w wymienną, pojemną baterię, z która umożliwi Ci pracę w terenie nawet do 5 godzin, przy pełnym naładowaniu. A dzięki antypoślizgowej nakładce, trwałym materiałom wykorzystanym do stworzenia obudowy i możliwości zawieszenia urządzenia na smyczy, jej obsługa stanie się jeszcze wygodniejsza i bezpieczniejsza. 

  

Wielofunkcyjna i intuicyjna 

Kasa K10 ONLINE BT/GPRS posiada dotykowy, kolorowy wyświetlacz kasjera, który pozwala na pracę na klawiaturze kontekstowej. Dzięki niej w prosty sposób dopasujesz do swoich potrzeb liczbę wyświetlanych klawiszy na ekranie.   

Urządzenie zostało wyposażone również w funkcję usług czasowych. Jest ona szczególnie przydatna dla osób pracujących w takich miejscach, jak parkingi, wypożyczenia sprzętu lub punktach rozrywki (np. kręgielni czy wesołych miasteczkach). 

K10 bez problemu współpracuje również z innymi urządzeniami, jak terminal kart płatniczych, skaner kodów kreskowych czy szufladę pieniężną. W ten sposób możesz stworzyć z nim wygodne i rozbudowane stanowisko kasowe, dopasowane swoim rozmiarem do Twoich potrzeb oraz rozmiaru Twojego punktu sprzedażowego. 

  

Dopasowana do Twoich potrzeb 

Z K10 nie zapomnisz o ważnych wydarzeniach, jak konieczność wykonania raportu dobowego oraz miesięcznego. Urządzenie samo Ci o nich przypomni, chroniąc przed niepożądanymi konsekwencjami. 

Szybko i łatwo będziesz również mógł udzielać rabatów na poszczególne produkty lub cały paragon, zachęcając tym samym klientów do częstszych zakupów. Rozliczysz również zwroty oraz kaucje, a same paragony będziesz mógł spersonalizować, dodając do nich logo firmy w nagłówku i dodatkowe informacje (np. o promocjach) w stopce. 

Kasa Elzab K10 ONLINE posiada klawisze szybkiej sprzedaży, które stanowią wyjątkowe udogodnienie zarówno dla kasjera, jak również klientów. Pozwalają one przyspieszyć cały proces zakupowy, a tym samym usprawnić przepływ klientów w punkcie. 

  

Łatwy dostęp do danych 

Wybierając K10 zyskujesz wygodny dostęp do wszystkich zapisanych na urządzeniu danych. W szybki sposób wyszukasz oraz przejrzysz na wyświetlaczu dokumenty przechowywane w pamięci chronionej, a nawet będziesz mógł je wydrukować. 

  

Szukasz sprawdzonej kasy, która dopasuje się do Twoich potrzeb i będzie wsparcie dla twojego biznesu? Postaw na Elzab K10 Online BT/GPRS! 

 

Dane techniczne 

Wymiary w mm: 190 gł. x 95 szer. x 70 wys. 

Waga w kg: 0,65 

Zasilanie: zewnętrzne 12 V / 1 A | akumulator Li-Ion 7.4 V/ 2.6 Ah 

Porty komunikacyjne: USB-B mini, USB / pendrive / Hub USB / PINPad USB (USB-A) / GPRS / BLUETOOTH 

Baza towarowa: 5 000 PLU 

Liczba znaków w nazwie towaru: 40 

Liczba grup towarowych: 99 

Mechanizm drukujący: termiczny, easy load 

Wymiary rolki: szer. 57 mm; dł. 18 m 

Rodzaj klawiatury: kolorowy wyświetlacz TFT z panelem dotykowym 

Ilość definiowalnych klawiszy: 50, ilość zależna od kontekstu 

 
 

Jeśli chcesz dodać komentarz Zaloguj przez formularz lub Zaloguj przez Facebook

 

Oferujemy ufiskalnienie oraz programowanie bazy towarowej, przeszkolenie pracowników z obsługi sprzętu, przygotowanie dokumentów dla Urzędu Skarbowego.

Nasz zespół liczy 25 serwisantów, którzy są dostępni 7 dni w tygodniu.

Serwis kas fiskalnych takich producentów jak:
- Elzab
- Novitus
- Posnet

https://kotrak.pl/serwis/Poznaj nasz serwis: Usługi serwisowe urządzeń fiskalnych i gastronomicznych