Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Ilość:

szt.
 
2 069.00 zł netto
2,544.87 zł brutto
 
 
Dostępność: Od 1 do 3 dni

Koszty dostawy (przelew): 0.00 zł

Koszty dostawy (pobranie): 0.00 zł

 

Producent

 

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas
 
 
 

Posnet Temo HS EJ to niewielkich rozmiarów drukarka fiskalna, która ma bardzo ergonomiczny kształt i małą wagę, co pozwala na łatwe przemieszczanie się z urządzeniem z miejsca na miejsce.


Zastosowanie
Drukarki fiskalne Posnet Temo HS EJ idealnie nadają się do małych punktów usługowo-handlowych, gabinetów lekarskich, kancelarii adwokackich, sklepów internetowych, zakładów pogrzebowych oraz znajdują swoje zastosowanie w handlu mobilnym i przenośnym.

Zalety
W przypadku drukarki fiskalnej Posnet Temo HS EJ na uwagę zasługuje bardzo wytrzymały akumulator, który pozwala na długie i nieprzerwane użytkowanie, a jednocześnie czyni produkt mobilnym (urządzenie można z powodzeniem nosić w plecaku, torbie, a nawet kieszeni). Drukarka ma duża bazę towarową – 100 000 PLU i daje możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru. Do tego umożliwia wydruk nr NIP nabywcy na paragonie. Produkt posiada także szybki mechanizm drukujący Seiko, który zdecydowanie usprawnia pracę. Dodatkowym atutem jest możliwość wydruku grafiki i kodów 2D w nagłówku oraz stopce paragonu, faktury VAT i wydruku niefiskalnego.

Funkcje
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ pozwala na drukowanie faktur VAT, zmianę waluty ewidencyjnej, jak również programowanie raportów. Produkt posiada funkcję przypominania o obowiązkowym przeglądzie okresowym oraz zawiera formatki wydruków np. do obsługi systemów lojalnościowych i rabatowych. Dla jeszcze większego komfortu mechanizm drukujący został wyposażony w funkcję „easy load”, czyli opcję szybkiej wymiany rolki papieru.

 
 

Jeśli chcesz dodać komentarz Zaloguj przez formularz lub Zaloguj przez Facebook

 

Oferujemy ufiskalnienie oraz programowanie bazy towarowej, przeszkolenie pracowników z obsługi sprzętu, przygotowanie dokumentów dla Urzędu Skarbowego.

Nasz zespół liczy 25 serwisantów, którzy są dostępni 7 dni w tygodniu.

Serwis kas fiskalnych takich producentów jak:
- Elzab
- Novitus
- Posnet

https://kotrak.pl/serwis/Poznaj nasz serwis: Usługi serwisowe urządzeń fiskalnych i gastronomicznych

 
 

2 202.93 zł
1 791.00 zł/netto

2 535.03 zł
2 061.00 zł/netto