Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Ilość:

szt.
 
2 061.00 zł netto
2,535.03 zł brutto
 
 
Dostępność: Od 1 do 3 dni

Koszty dostawy (przelew): 0.00 zł

Koszty dostawy (pobranie): 0.00 zł

 

Producent

 

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas
 
 
 

Drukarka fiskalna DEON E to nowoczesna, przenośna i niewielka drukarka fiskalna. Idealna zarówno dla sprzedawców prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, a także tę tradycyjną, stacjonarną.

 

Deon E realizuje zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych. Elektroniczna kopia paragonu zmniejsza koszty eksploatacji urządzenia i wydłuża trwałość przechowywanych danych.

Kopie wydruków zapisywane są na najpopularniejszej karcie SD, której duża pojemność pozwala na długi czas zapisywania kopii. Użytkownik ma łatwy i szybki dostęp do danych - może je wydrukować lub odczytywać na komputerze. Wewnętrzna elektronika urządzenia jest zabezpieczona przed zanieczyszczeniami lub zalaniem od strony klawiatury. Do drukarki można także wpiąć odpowiednie zaślepki, w chwili gdy np. nie podłączamy do niej kabla.

Zakładanie i wymiana rolek papieru w mechanizmie drukującym Fujitsu jest bardzo proste dzięki zastosowaniu typu „clamshell”. Mechanizm drukujący pracuje cicho i szybko. Oprócz paragonów drukuje także raporty, faktury VAT, NIP, PESEL, REGON nabywcy, graficzne logo w nagłówku oraz stopce paragonu, faktury niefiskalne, kody kreskowe o regulowanej wysokości, kody QR oraz dowolny z 10 zaprogramowanych wcześniej plik graficzny.

Drukarka posiada dwa niebieskie wyświetlacze alfanumeryczne. W dwóch liniach, każda po 16 znaków, informują kasjera o pracy drukarki, a klienta o sprzedawanych towarach i cenach do zapłaty.

Novitus Deon E ma pełną alfanumeryczną klawiaturę, co znacznie ułatwia i przyspiesza jej zaprogramowanie. Wyposażona jest w klawisze bezpośredniego dostępu do takich funkcji jak: raport dobowy, okresowy, miesięczny, zegar, wydruku kopii paragonu itp. Klawiatura jest podświetlana i kolorowa, dzięki czemu jej obsługa jest bardzo intuicyjna oraz przyjemna. 

Nazwa towaru na paragonie może mieć do 40 znaków, a na jednym paragonie można wydrukować do 255 pozycji sprzedaży. Towar może mieć dodatkowo trzyliniowy opis.

Drukarka fiskalna komunikuje się z komputerem przez USB lub RS232. Do drukarki można także podpiąć moduł bluetooth do bezprzewodowej komunikacji z komputerem, laptopem lub palmtopem. Urządzenia można używać w trybie przenośnym dzięki wykorzystaniu zasilania akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 2Ah. Bez zasilania zewnętrznego Deon E może wydrukować nawet 2,5 tysiąca paragonów 30-to liniowych. Procesor i podzespoły zarządzają oszczędzaniem energii w trybie "uśpienia", gdy nie korzystamy z urządzenia. Akumulator można odpiąć od drukarki i ładować z zasilacza poza drukarką.

 

DANE TECHNICZNE:

Liczba towarów: 150 000

Liczba stawek PTU: 7

Liczba kasjerów: bez ograniczeń, zależna od programu magazynowego

Nazwa towaru: 40 znaków + 3 linie opisu towaru

Nośnik kopii elektronicznej: karta Novitus SD

 

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Rodzaj: termiczny, jednostacyjny, typu "clamshell"

Typ: Fujitsu FTP 628

Szerokość papieru: 57 mm

 

KLAWIATURA

Rodzaj: alfanumeryczna, switchowa, silikonowa, zabezpieczająca przed zalaniem

Liczba klawiszy: 23 w tym 4 funkcyjne

 

WYŚWIETLACZE

Dla klienta: alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków

Kasjer: alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków

 

ZŁĄCZA

Złącza komunikacyjne: 1 x RS232, 1 x USB

Współpraca z urządzeniami: komputer, palmtop, laptop itp.

Sterowanie szufladą: tak (aktywna)

 

ZASILANIE

Z sieci: 230 V, zasilacz zewnętrzny

Awaryjne: wbudowany akumulator 7.2V, 2Ah

 

WYMIARY

Szerokość/wysokość/głębokość: 94 x 58 x 229 mm

Waga: 0,65 kg

 
 

Jeśli chcesz dodać komentarz Zaloguj przez formularz lub Zaloguj przez Facebook

 

Oferujemy ufiskalnienie oraz programowanie bazy towarowej, przeszkolenie pracowników z obsługi sprzętu, przygotowanie dokumentów dla Urzędu Skarbowego.

Nasz zespół liczy 25 serwisantów, którzy są dostępni 7 dni w tygodniu.

Serwis kas fiskalnych takich producentów jak:
- Elzab
- Novitus
- Posnet

https://kotrak.pl/serwis/Poznaj nasz serwis: Usługi serwisowe urządzeń fiskalnych i gastronomicznych

 
 

2 202.93 zł
1 791.00 zł/netto

2 544.87 zł
2 069.00 zł/netto