Drukarka fiskalna ELZAB Mera+ TE FV

Ilość:

szt.
 
2 511.00 zł netto
3,088.53 zł brutto
 
 
Dostępność: Od 1 do 3 dni

Koszty dostawy (przelew): 0.00 zł

Koszty dostawy (pobranie): 0.00 zł

 

Producent

 

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas
 
 
 

Elzab Mera+ TE FV to bardzo funkcjonalna drukarka fiskalna, pozwalająca cieszyć się nieprzerwaną pracą w dużych punktach usługowych. Znakomicie pasuje do miejsc, w których powierzchnia sprzedaży jest mała (np. mała lada sklepowa).

Zastosowanie
Urządzenie fiskalne zostało stworzone z myślą o firmach charakteryzujących się dużym natężeniem ruchu, o supermarketach, hipermarketach, składach lub hurtowniach, a także stacjach paliw.

Zalety
Nabywając drukarkę fiskalną, każdy użytkownik może się cieszyć możliwością zapisu elektronicznej kopii paragonu, jak również wydruku faktury VAT. Urządzenie pozwala na umieszczenie w nagłówku grafiki (np. loga firmy). Produkt posiada szybki mechanizm drukujący, a także dużą bazę towarową 350 000 PLU i możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, jak i wydruk dodatkowej linii opisu towaru. Na uwagę zasługuje także duży i czytelny kolorowy wyświetlacz oraz wygodna klawiatura. Drukarka jest wyposażona w automatyczny obcinacz papieru.

Funkcje
Produkt posiada funkcję przypominania o potrzebie wykonania przeglądu okresowego, pozwala także na wydruk kodów kreskowych. Urządzenie fiskalne daje możliwość komunikacji z komputerem, jak również z szufladą. Oprócz tego Elzab Mera+ TE FV pozwala na zaprogramowanie 44 formatek niefiskalnych, a także posiada mechanizm drukujący z funkcją „easy load”, dzięki której możliwa jest szybka wymiana rolki papieru.

Urządzenie, po dokupieniu dodatkowych licencji, można podpiąć maksymalnie do 5 komputerów na stanowiskach sprzedażowych.

 
 

Jeśli chcesz dodać komentarz Zaloguj przez formularz lub Zaloguj przez Facebook

 

Oferujemy ufiskalnienie oraz programowanie bazy towarowej, przeszkolenie pracowników z obsługi sprzętu, przygotowanie dokumentów dla Urzędu Skarbowego.

Nasz zespół liczy 25 serwisantów, którzy są dostępni 7 dni w tygodniu.

Serwis kas fiskalnych takich producentów jak:
- Elzab
- Novitus
- Posnet

https://kotrak.pl/serwis/Poznaj nasz serwis: Usługi serwisowe urządzeń fiskalnych i gastronomicznych

 
 

2 876.97 zł
2 339.00 zł/netto

2 756.43 zł
2 241.00 zł/netto

2 867.13 zł
2 331.00 zł/netto

3 309.93 zł
2 691.00 zł/netto