Artykuły

 
 
 
 
 
Produkcja kas online ruszy już wkrótce

22 czerwca, po wielu miesiącach oczekiwań, opublikowano nowe rozporządzenie Ministra Przedsiębiorczości i Technologiipozwalające rozpocząć produkcję kas online. Czego możemy się spodziewać w najbliższym czas...

czytaj...
Projekt o kasach online przesłany do notyfikacji w UE

Projekt rozporządzenia w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące, trafił do notyfikacji w Unii Europejskiej.

 

czytaj...
 
Wciąż bez przełomu w sprawie nowych przepisów o kasach online

Zapowiadane na 2017 rok zmiany w ustawodawstwie dotyczące kas online nie weszły w życie. Wciąż oczekujemy na nowe wytyczne.

czytaj...
Sprytne ważenie i etykietowanie dzięki SmartWag

W codziennej pracy w firmie przemysłowej niezwykle ważne jest to, by użytkować urządzenia wytrzymałe i bezpieczne; tak, by zapewnić długą, bezawaryjną pracę. Właśnie dlatego oferujemy wagi przemysłowe wiodących producentów – Fawag, Digi oraz Ohaus. Produkty, które trafiają do firm produkcyjnych lub do magazynów, muszą mieć gwarancję wysokiej jakości.<...

czytaj...
 
Kasa i drukarka fiskalna online gotowa na 2018 rok

Często otrzymujemy pytania, jak kupić kasę fiskalną i drukarkę fiskalną, która będzie spełniać wymogi najnowszego rozporządzenia obowiązującego od 1 stycznia 2018 roku. Poniżej rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

czytaj...
Nowości w naszym sklepie!

2017 rok zaczynamy od nowości w naszej ofercie! Do sklepu dodaliśmy kasy, drukarki fiskalne oraz wyjątkowe rozwiązanie dedykowane dla sprzedawców biletów autobusowych.

czytaj...
 
Nasze wdrożenia

Przedstawiamy wdrożenia u naszych Klientów w zakresie urządzeń fiskalnych i gastronomicznych.

czytaj...
Comarch ERP Optima w promocyjnej cenie!

Obecne oprogramowanie do zarządzania firmą nie spełnia Twoich oczekiwań?

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty!

czytaj...
 
Kasa fiskalna Posnet REVO czyli kasa z wagą

Kasa fiskalna Posnet Revo już w sprzedaży!

Funkcja kaso-wagi to pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną.

czytaj...
kasy fiskalne 2015

Kto od 2015 roku jest zwolniony z obowiązku posiadana kasy fiskalnej? Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów, podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w roku 2015 część przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą będzie zwolniona z zakupu kasy fiskalnej ewidencjonującej sprzedaż.

czytaj...
 
Zwrot za kasę fiskalną

Możesz uzyskać zwrot do 90% ceny netto za kasę fiskalną!

czytaj...
Autoryzowany Partner firmy Maga

Współpracujemy z firmą Ma-Ga od ponad 19 lat. Jako Autoryzowany Partner firmy Maga, kompleksowo obsługujemy naszych klientów. Prowadzimy sprzedaż i serwis krajalnic Maga oraz pozostałych urządzeń.

czytaj...