Artykuły

 
 
 
Produkcja kas online ruszy już wkrótce

22 czerwca, po wielu miesiącach oczekiwań, opublikowano nowe rozporządzenie Ministra Przedsiębiorczości i Technologiipozwalające rozpocząć produkcję kas online. Czego możemy się spodziewać w najbliższym czas...

czytaj...
 
Projekt o kasach online przesłany do notyfikacji w UE

Projekt rozporządzenia w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące, trafił do notyfikacji w Unii Europejskiej.

 

czytaj...
Wciąż bez przełomu w sprawie nowych przepisów o kasach online

Zapowiadane na 2017 rok zmiany w ustawodawstwie dotyczące kas online nie weszły w życie. Wciąż oczekujemy na nowe wytyczne.

czytaj...
 
Sprytne ważenie i etykietowanie dzięki SmartWag

W codziennej pracy w firmie przemysłowej niezwykle ważne jest to, by użytkować urządzenia wytrzymałe i bezpieczne; tak, by zapewnić długą, bezawaryjną pracę. Właśnie dlatego oferujemy wagi przemysłowe wiodących producentów – Fawag, Digi oraz Ohaus. Produkty, które trafiają do firm produkcyjnych lub do magazynów, muszą mieć gwarancję wysokiej jakości.<...

czytaj...
Kasa i drukarka fiskalna online gotowa na 2018 rok

Często otrzymujemy pytania, jak kupić kasę fiskalną i drukarkę fiskalną, która będzie spełniać wymogi najnowszego rozporządzenia obowiązującego od 1 stycznia 2018 roku. Poniżej rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

czytaj...