Kasa fiskalna Novitus Nano E

Ilość:

szt.
 
1 290.00 zł netto
1,586.70 zł brutto
 
 
Dostępność: Od 1 do 3 dni

Koszty dostawy (przelew): 0.00 zł

Koszty dostawy (pobranie): 0.00 zł

 

Producent

 

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas
 
 
 

Kasa fiskalna Novitus Nano E to łatwa w obsłudze, ergonomicznej budowy kasa fiskalna idealna do pracy mobilnej. Znakomicie nadaje się do małych i średnich firm.
 

Zastosowanie
Kasy fiskalne Novitus mają zastosowanie w 4 różnych branżach. Novitus E Med to kasa stworzona z myślą o gabinetach lekarskich, Novitus Lex jest dedykowana kancelariom prawniczym, Novitus Moto przeznaczona do pracy w stacjach diagnostycznych oraz punktach mechaniki samochodowej, natomiast Novitus L to kasa fiskalna przygotowana do prowadzenia ośrodków szkolenia kierowców.
 

Zalety
Urządzenie fiskalne jest bardzo proste w obsłudze i wygodne w pracy mobilnej, głównie dzięki małej wadze i niewielkim rozmiarom. Bardzo ważną zaletą jest możliwość zapisu elektronicznej kopii paragonu. Kasa posiada bazę towarową do 3000 PLU oraz możliwość wprowadzenia nawet do 40 znaków w nazwie towaru. Produkt został wyposażony w szybki i cichy mechanizm drukujący oraz wydajny akumulator, a dodatkowo w kartę SD o pojemności 4GB, dzięki czemu możliwe jest przechowanie 2 milionów paragonów. Kasy fiskalne Novitus Nano E posiadają dwa wyraźne wyświetlacze alfanumeryczne z funkcją nocnego trybu pracy wyświetlacza oraz alfanumeryczną klawiaturę z 4 klawiszami funkcyjnymi.
 

Funkcje
Kasy fiskalne Novitus Nano E dają możliwość wykonywania raportów oraz komunikacji on-line z komputerem i czytnikiem kodów kreskowych. Oprócz tego posiadają funkcję obsługi parkingów oraz tras busów.

 
 

Jeśli chcesz dodać komentarz Zaloguj przez formularz lub Zaloguj przez Facebook

 

Oferujemy ufiskalnienie oraz programowanie bazy towarowej, przeszkolenie pracowników z obsługi sprzętu, przygotowanie dokumentów dla Urzędu Skarbowego.

Nasz zespół liczy 25 serwisantów, którzy są dostępni 7 dni w tygodniu.

Serwis kas fiskalnych takich producentów jak:
- Elzab
- Novitus
- Posnet

http://kotrak.pl/serwis/Poznaj nasz serwis: Usługi serwisowe urządzeń fiskalnych i gastronomicznych

 
 

1 537.50 zł
1 250.00 zł/netto

1 228.77 zł
999.00 zł/netto

1 396.05 zł
1 135.00 zł/netto

1 597.77 zł
1 299.00 zł/netto