Kasa fiskalna Elzab K10

Ilość:

szt.
 
1 135.00 zł netto
1,396.05 zł brutto
 
 
Dostępność: Od 1 do 3 dni

Koszty dostawy (przelew): 0.00 zł

Koszty dostawy (pobranie): 0.00 zł

 

Producent

 

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas
 
 
 

Kasa fiskalna Elzab K10 to nowoczesna i bardzo estetycznie wyglądająca kasa fiskalna z ekranem dotykowym. Łatwe w obsłudze urządzenie nadaje się idealnie do pracy stacjonarnej, jak i w terenie.


Zastosowanie
Kasa Fiskalna Elzab K10 to produkt stworzony z myślą o małych punktach handlowo-usługowych, takich jak np. osiedlowe sklepy, zakłady fryzjerskie, solaria czy kwiaciarnie.

Zalety
Kasa wyposażona jest w bardzo prosty w obsłudze ekran dotykowy, dzięki któremu praca z urządzeniem jest niezwykle prosta. Model ten pozwala na wydrukowanie elektronicznej kopii paragonu, wprowadzenie nazwy towaru do 40 znaków, a także posiada dużą bazę towarową do 3000 PLU. Bardzo ważną zaletą produktu jest także  wytrzymała obudowa, która pozwala na korzystanie z kasy w różnych warunkach atmosferycznych – zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach, a także w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Kasa jest też odporna na uszkodzenia mechaniczne. Produkt posiada antypoślizgową obudowę i wygodną w korzystaniu klawiaturę. Oprócz tego wyposażony jest w dwa wyraźne, przejrzyste wyświetlacze – wyświetlacz kasjera i klienta. Urządzenie fiskalne posiada też wytrzymały akumulator Li-Ion.

Funkcje
Kasa fiskalna Elzab K10 wyposażona jest w wysokiej jakości mechanizm termiczny z funkcją „easy load”, która pozwala na łatwą wymianę papieru. Dodatkowo urządzenie umożliwia komunikację z komputerem poprzez port mini USB, a wersja K10+ daje możliwość współpracy z czytnikiem bezprzewodowym za pomocą modułu Bluetooth.

 
 

Jeśli chcesz dodać komentarz Zaloguj przez formularz lub Zaloguj przez Facebook

 

Oferujemy ufiskalnienie oraz programowanie bazy towarowej, przeszkolenie pracowników z obsługi sprzętu, przygotowanie dokumentów dla Urzędu Skarbowego.

Nasz zespół liczy 25 serwisantów, którzy są dostępni 7 dni w tygodniu.

Serwis kas fiskalnych takich producentów jak:
- Elzab
- Novitus
- Posnet

http://kotrak.pl/serwis/Poznaj nasz serwis: Usługi serwisowe urządzeń fiskalnych i gastronomicznych

 
 

1 586.70 zł
1 290.00 zł/netto

1 584.78 zł
1 299.00 zł/netto

1 228.77 zł
999.00 zł/netto

982.77 zł
799.00 zł/netto