Drukarka fiskalna ELZAB Mera TE

Ilość:

szt.
 
2 390.00 zł netto
2,939.70 zł brutto
 
 
Dostępność: Od 1 do 3 dni

Koszty dostawy (przelew): 0.00 zł

Koszty dostawy (pobranie): 0.00 zł

 

Producent

 

Masz Pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie.

napisz do nas
 
 
 

Elzab Mera TE TFT to wydajna i bardzo wygodna w obsłudze drukarka fiskalna, wyposażona w kolorowy wyświetlacz. Jest to niewielkie, lecz bardzo funkcjonalne urządzenie.

Zastosowanie
Drukarka fiskalna jest przeznaczona do wyposażenia dużych przedsiębiorstw takich, jak: supermarkety, hipermarkety, składy lub hurtownie.

Zalety
Podstawowym atutem urządzenia fiskalnego jest możliwość zapisu elektronicznej kopii paragonu na karcie pamięci. Do tego cechuje je bardzo duża wydajność pracy, a to za sprawą  wytrzymałego mechanizmu drukującego firmy Citizen. Zaletą jest także możliwość wydruku grafiki w nagłówku paragonu. Produkt posiada bardzo duża bazę towarową aż 350 000 PLU, a także możliwość wprowadzenia nazwy towaru do 40 znaków oraz dodatkowej linii opisu towaru. Drukarka fiskalna jest urządzeniem niewielkim, jednak ma bardzo bogate parametry i jest niezwykle prosta w obsłudze.

Funkcje
Urządzenie fiskalne daje możliwość komunikacji z komputerem oraz szufladą, a także pozwala na przegląd transakcji zapisanych na karcie pamięci. Ponadto posiada funkcję przypominania o potrzebie wykonania przeglądu okresowego. Drukarki tej firmy pozwalają również na wydruk kodów kreskowych, jak i użycie formatek niefiskalnych.
 

 

 
 

Jeśli chcesz dodać komentarz Zaloguj przez formularz lub Zaloguj przez Facebook

 

Oferujemy ufiskalnienie oraz programowanie bazy towarowej, przeszkolenie pracowników z obsługi sprzętu, przygotowanie dokumentów dla Urzędu Skarbowego.

Nasz zespół liczy 25 serwisantów, którzy są dostępni 7 dni w tygodniu.

Serwis kas fiskalnych takich producentów jak:
- Elzab
- Novitus
- Posnet

http://kotrak.pl/serwis/Poznaj nasz serwis: Usługi serwisowe urządzeń fiskalnych i gastronomicznych

 
 

3 073.77 zł
2 499.00 zł/netto

3 431.70 zł
2 790.00 zł/netto

3 062.70 zł
2 490.00 zł/netto

3 688.77 zł
2 999.00 zł/netto